gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wat moet er gebeuren met het oude Movadoterrein?

Daar wordt vanavond druk over vergaderd in een bijeenkomst met bewoners en politici.

Daan Berg |  | Aangepast op
SC Movado moet binnenkort verhuizen, en dus wordt het huidige sportveld een stuk rustiger. De gemeente geeft de buurt nu 5 jaar de tijd om er iets mee te doen, en die kans nemen de bewoners.

"We hebben samen met Stichting Dok leuk gebrainstormd. Ouderwets knippen en plakken uit tijdschriften en kranten om ideeën als sprookjes te verzinnen," aldus Wim Roodhuizen van de Oud-Krispijn Bewoners Zelforganisatie. "Daar zijn drie ideeën uitgekomen, en daar gaan we vanavond verder over praten."

De vergadering is vanavond om half 8 in wijkcentrum De Koloriet.

Benieuwd naar de ambities van de wijk met dit terrein? Kijk dan naar onderstaande reportage.

Lees ook

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.

prorailstreekomroep

Opnieuw uitstel: treinverkeer Dordrecht-Rotterdam op z'n vroegst zondagochtend opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is nog langer gestremd na een stroomstoring begin deze week. De schade blijkt groter dan gedacht, waardoor het treinverkeer op zijn vroegst zondagochtend weer wordt opgestart, meldt ProRail.

fotopersburobusink

Grote brand verwoest volkstuintjes, paard raakt gewond

Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.