Dordrecht, Netherlands

Wat neem je mee als longpatient?

Een longverpleegkundige vertelt 12 maart wat je als longpatient mee moet nemen op vakantie. Dat gebeurt tijdens het Longpunt in De Sterrenlanden.
Peter Tromp | 27 februari 2018 14:07 | Aangepast op 27 februari 2018 14:07
Het Longpunt is een maandelijkse bijeenkomst van het Longfonds. Het is bedoeld voor chronische longpatiënten, hun partners en mantelzorgers. De bijeenkomst vindt plaats van 14.00 uur tot 16.00 uur in De Sterrenlanden aan de Minnaertweg 4. De toegang is gratis en je hoeft je niet aan te melden.

Tijdens de bijeenkomst willen ze niet dat je een geurtje draagt. Longpatiënten kunnen het daar extra benauwd van krijgen.

Lees ook

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...

7 jaar cel geëist tegen Dordtenaar na explosie bij 78-jarige vrouw

Het Openbaar Ministerie eist zeven jaar gevangenisstraf tegen een 19-jarige man uit Dordrecht die ve...

Grootste bekernederlaag voor FC Dordrecht sinds 1978: 'Na vijf minuten stonden we al met 3-0 achter'

Hoe vaak krijg je als Dordtse profclub zeven doelpunten of meer tegen? Donderdagavond moest FC Dordr...

Verzetsstrijder Kappelhoff, die zijn dood vond in Dordtse bunker, herbegraven

Verzetsstrijder Cornelis Kappelhoff is donderdag herbegraven. De in 1920 geboren Dordtenaar nam acti...

Ad duikt in een halve eeuw De Hoop: ‘Niet langer alleen voor verslaafden’

Een gloednieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik dit keer naar het t...