Dordrecht, Netherlands

Waterbus vaart langer door

De vaartijden van de Waterbus worden verruimd. Vanaf december varen de boten door tot één uur 's nachts. Dat gebeurt alleen op donderdag, vrijdag en zaterdag.
Peter Tromp | 2 juni 2016 09:50 | Aangepast op 2 juni 2016 09:50
Provinciale Staten stemden woensdag in met het plan, nadat eerder het voorstel voor een nachtboot van tafel was geveegd. Het is een proef die een halfjaar duurt. De avondboot kost de Drechtsteden 20.000 euro.

Aanleiding voor de uitbreiding is een verzoek van een inwoner van Papendrecht. De PvdA pakte het op en organiseerde een debat. Het oorspronkelijke plan was om 's nachts ieder uur een boot langs de Drechtsteden te laten varen. De provincie zou de benodigde twee ton moeten betalen. Daar zette Provinciale Staten een streep door.

Lees ook:

Lees ook

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...