Dordrecht, Netherlands

Waterbus vaart langer door

De vaartijden van de Waterbus worden verruimd. Vanaf december varen de boten door tot één uur 's nachts. Dat gebeurt alleen op donderdag, vrijdag en zaterdag.
Peter Tromp | 2 juni 2016 09:50 | Aangepast op 2 juni 2016 09:50
Provinciale Staten stemden woensdag in met het plan, nadat eerder het voorstel voor een nachtboot van tafel was geveegd. Het is een proef die een halfjaar duurt. De avondboot kost de Drechtsteden 20.000 euro.

Aanleiding voor de uitbreiding is een verzoek van een inwoner van Papendrecht. De PvdA pakte het op en organiseerde een debat. Het oorspronkelijke plan was om 's nachts ieder uur een boot langs de Drechtsteden te laten varen. De provincie zou de benodigde twee ton moeten betalen. Daar zette Provinciale Staten een streep door.

Lees ook:

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...