gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterbushalte heeft nu kiosk voor hapje en drankje

Mensen die op de Waterbus wachten, hoeven niet meer op een droogje te staan. Op de Waterbushalte Merwekade is donderdagochtend een kiosk geopend waar men terecht kan voor een hapje en een drankje.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Wethouder Rik van der Linden opende de kiosk samen met directeur Eric Schipper van de Waterbus door het eerste kopje koffie te drinken.

Er leefde al langer een wens van de Waterbus om haar reizigers meer service te bieden. Nu kan men er terecht voor warme en koude dranken, een broodje, zoetwaren en fruit. Maar ook kan de OV-chipkaart worden opgeladen, en is er de Waterbus dagkaart en het Tourist Day Ticket beschikbaar. Daarnaast liggen er verschillende toeristenfolders klaar.

De kiosk is van maandag tot en met vrijdag geopend van 08.00 tot 14.30 uur. De realisatie van de kiosk is mede mogelijk gemaakt door de gemeente Dordrecht en de provincie Zuid-Holland.

Lees ook

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi en Lucas Gardenier van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Zwijndrechtenaar was al overleden toen woningbrand uitbrak

De Zwijndrechtse man die vorige maand dood werd aangetroffen na een woningbrand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, was al overleden voor het uitbreken van de brand. Dat heeft de politie bekendgemaakt. De twee mannen die eerder werden aangehouden, worden verdacht van brandstichting en het proberen laten verdwijnen van het lichaam.