gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterbushalte Stadswerven uit de dienstregeling

2092c780db1d556109c026279fc590fe

Per 1 oktober, als de winterdienstregeling ingaat, stopt Waterbus lijn 23 richting Sliedrecht niet meer bij de halte Stadswerven. Door de daling van het aantal reizigers hebben de gemeente Dordrecht en Waterbus besloten de halte op te heffen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Per 1 oktober, als de winterdienstregeling ingaat, stopt Waterbus lijn 23 richting Sliedrecht niet meer bij de halte Stadswerven. Door de daling van het aantal reizigers en omdat de gemeente Dordrecht de grond rondom de halte nodig heeft voor het dempen van de noordelijke insteekhaven de gemeente met Waterbus besloten de halte op te heffen.

De terugloop van het aantal reizigers heeft alles te maken met het vertrek van de Ark van Noach begin 2016 en het sluiten van de campeerplaats begin juni van dit jaar. Door de werkzaamheden voor het gronddepot is de halte al enkele maanden minder makkelijk te bereiken.

De vervangende optie voor de reizigers die nog wel gebruik maken van lijn 23 kunnen vanaf 1 oktober opstappen bij de Merwekade. Deze halte is goed bereikbaar met de fiets of stadsbus 10.

In 2019 start de aanleg van de Prins Clausbrug. Deze brug voor langzaam verkeer verbindt het schiereiland Stadswerven-Noord en de Riedijkshaven met elkaar. Hierdoor is in de toekomst de halte Merwekade snel bereikbaar voor de bewoners van de Stadswerven.

Lees ook

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

politieinstagrammolenlanden

Rijbewijs afgepakt na drugstest, dan zien agenten de man weer rijden

Een automobilist die in de nacht van donderdag op vrijdag dacht gewoon weer te kunnen gaan rijden nadat zijn rijbewijs was afgepakt, is niet ver gekomen. Agenten zagen hem rijden in de gemeente Molenlanden en hielden hem aan.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.