Dordrecht, Netherlands

Waterpaspoort voor kinderen

Bij Duurzaamheidscentrum Weizigt wordt op woensdag 8 juli om 14.00 uur het eerste waterpaspoort uitgerijkt aan wethouder Rik van der Linden, die het natuurlijk gelijk weer doorgeeft aan een kind.
Gert van der Steen | 6 juli 2015 11:36 | Aangepast op 6 juli 2015 11:36
Het waterpaspoort wordt uitgegeven door het Erfgoedhuis om het bezoek aan erfgoedinstellingen in de Waterdriehoek te stimuleren. Kinderen krijgen bij elk bezoek aan één van de deelnemers een stempel en kunnen zo Waterschout worden. Als ze aan het eind van het jaar het paspoort insturen krijgen ze een leuke attentie.


De deelnemers zijn het Nationaal Onderwijsmuseum, de Grote Kerk in Dordt, het Dordrechts Museum, het Hof en het Huis van Simon van Gijn, de Dijksynagoge, het Nationaal Baggermuseum, bezoekerscentrum De Biesbosch, de Molens van Kinderdijk, Huis van Zessen, De Waterbus, Duurzaamheidscentrum Weizigt, Museum Dorpsbehoud in Papendrecht, Korenmolen Kijk over den Dijck, het Binnenvaartcentrum, de Forellenvisvijver in Zederik en het Dordts Patriciërshuis.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...