gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterschade Zephyr-flat: bewoners eisen oplossing Trivire

1e433824480e89e5bdd62c00413e867a

Schimmel, water uit het doucheputje en natte vloeren: bewoners van de Zephyrflat in Crabbehof hebben er bij elke flinke regenbui mee te maken. Zij boden donderdagmorgen handtekeningen aan bij woningbouwvereniging Trivire.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
“Ik heb van mensen gehoord dat ze waterstralen van een meter uit hun doucheputje of wasbak hebben gehad bij een flinke hoosbui. Dat is natuurlijk niet normaal,” zegt Ronald Portier (SP). Hij stond de bewoners bij tijdens hun handtekeningenactie. Volgens Portier en verschillende bewoners speelt dit probleem al jaren.

De verzamelde handtekeningen werden aangeboden bij Trivire om tot een oplossing te komen. Bewoners zeggen al jaren te hebben geklaagd, maar zonder succes: Trivire zou tot nu toe niets hebben gedaan om het probleem op te lossen.

Bestuurder Tinka Rood van Trivire nam de handtekeningen in ontvangst: “Ik heb inderdaad gehoord dat zij zich niet gehoord voelen. Dat is heel spijtig. De kwestie is bij mij niet bekend, maar ik ga er onderzoek naar doen. Dan kom ik erop terug bij de bewoners om een passende oplossing voor deze situatie te vinden.”

Lees ook

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

wijkagentjack

Belg (19) in gestolen voertuig klemgereden door politie

De politie heeft een automobilist van de weg geplukt die door Ridderkerk reed in een gestolen voertuig. De 19-jarige Belg is opgepakt en de auto is in beslag genomen.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

controlepap

Gemeente ontdekt woonfraude en arbeidsuitbuiting bij controle

De gemeente Papendrecht heeft tijdens een integrale woningcontrole bijna dertig huizen bezocht. Bij een grote meerderheid bleken de zaken niet op orde te zijn. Zo waren bij meerdere adressen mensen aanwezig die niet op dat adres stonden ingeschreven en werden waarschuwingen uitgedeeld vanwege drugsoverlast.

IMG_9322

Ouderwets hommeles aan de tafel van Ouwe Jonges Krentebrood

Aan de stamtafel van de Streekomroep is het zondag weer prijs. De altijd kritische Ad van den Herik krijgt het weer stevig aan de stok met de minstens zo kritische Thijs Blom. Ron van de Rhee krijgt weer de ondankbare taak om de heren in het gareel te houden bij hun maandelijkse terugblik op het Dordtse- en regionale nieuws.

RolleBollen_2

Al skatend door het Weizigtpark: Rollebollen keert terug met meerdere rolschaatsavonden

Rollebollen keert terug naar Dordrecht. Het rolschaatsevenement werd vorig jaar voor het eerst georganiseerd en dat was volgens de organisatie een groot succes. Daarom wordt nu uitgebreid naar drie avonden Rollenbollen, opnieuw in het Weizigtpark.