gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterschade Zephyr-flat: bewoners eisen oplossing Trivire

1e433824480e89e5bdd62c00413e867a

Schimmel, water uit het doucheputje en natte vloeren: bewoners van de Zephyrflat in Crabbehof hebben er bij elke flinke regenbui mee te maken. Zij boden donderdagmorgen handtekeningen aan bij woningbouwvereniging Trivire.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
“Ik heb van mensen gehoord dat ze waterstralen van een meter uit hun doucheputje of wasbak hebben gehad bij een flinke hoosbui. Dat is natuurlijk niet normaal,” zegt Ronald Portier (SP). Hij stond de bewoners bij tijdens hun handtekeningenactie. Volgens Portier en verschillende bewoners speelt dit probleem al jaren.

De verzamelde handtekeningen werden aangeboden bij Trivire om tot een oplossing te komen. Bewoners zeggen al jaren te hebben geklaagd, maar zonder succes: Trivire zou tot nu toe niets hebben gedaan om het probleem op te lossen.

Bestuurder Tinka Rood van Trivire nam de handtekeningen in ontvangst: “Ik heb inderdaad gehoord dat zij zich niet gehoord voelen. Dat is heel spijtig. De kwestie is bij mij niet bekend, maar ik ga er onderzoek naar doen. Dan kom ik erop terug bij de bewoners om een passende oplossing voor deze situatie te vinden.”

Lees ook

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

2609065191

Sportauto's en spareribs: ruim 57 duizend euro opgehaald voor het goede doel

Autoliefhebbers waren zondag massaal van de partij tijdens de zevende Spareribdrive. Het evenement haalde ruim 57 duizend euro op voor Stichting Voor Sara, die strijdt tegen zeldzame spierziekten.

grote kerk benefiet concert

Benefietconcert groot succes voor restauratie glas-in-lood ramen

Het benefietconcert in de Grote Kerk voor de restauratie van de glas-in-loodramen heeft zeker 10.000 euro opgeleverd. Met hulp van het Dordtse Orkest, Werkgroep Muziek en andere horeca organiseerden de Vrienden van de Grote Kerk afgelopen zaterdag het concert.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”