gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterschade Zephyr-flat: bewoners eisen oplossing Trivire

1e433824480e89e5bdd62c00413e867a

Schimmel, water uit het doucheputje en natte vloeren: bewoners van de Zephyrflat in Crabbehof hebben er bij elke flinke regenbui mee te maken. Zij boden donderdagmorgen handtekeningen aan bij woningbouwvereniging Trivire.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
“Ik heb van mensen gehoord dat ze waterstralen van een meter uit hun doucheputje of wasbak hebben gehad bij een flinke hoosbui. Dat is natuurlijk niet normaal,” zegt Ronald Portier (SP). Hij stond de bewoners bij tijdens hun handtekeningenactie. Volgens Portier en verschillende bewoners speelt dit probleem al jaren.

De verzamelde handtekeningen werden aangeboden bij Trivire om tot een oplossing te komen. Bewoners zeggen al jaren te hebben geklaagd, maar zonder succes: Trivire zou tot nu toe niets hebben gedaan om het probleem op te lossen.

Bestuurder Tinka Rood van Trivire nam de handtekeningen in ontvangst: “Ik heb inderdaad gehoord dat zij zich niet gehoord voelen. Dat is heel spijtig. De kwestie is bij mij niet bekend, maar ik ga er onderzoek naar doen. Dan kom ik erop terug bij de bewoners om een passende oplossing voor deze situatie te vinden.”

Lees ook

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

gevangenisbewaarder

Boze bajesklant Berry (23) stort een fles poepwater uit over afdelingshoofd

In de Penitentiaire Inrichting Dordrecht loopt een conflict begin januari flink uit de hand. Gedetineerde Berry is ziedend en leegt een bak met bruine smurrie op het lichaam van gevangenismedewerker Cees. Het blijkt een mix van poep en pies te zijn.

scanauto stadsbeheer handhaving

Parkeercontroles compleet digitaal: geen bonnetje meer op je ruit

De gemeente Dordrecht stapt over op volledig digitale parkeercontroles. De gemeente noemt het een volgende stap in de modernisering van de parkeerhandhaving. Het digitaliseren zorgt ervoor dat de handhaving geen fysieke parkeercontroles meer hoeft te doen.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

aanrijding noordendijk

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.