gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterschade Zephyr-flat: bewoners eisen oplossing Trivire

1e433824480e89e5bdd62c00413e867a

Schimmel, water uit het doucheputje en natte vloeren: bewoners van de Zephyrflat in Crabbehof hebben er bij elke flinke regenbui mee te maken. Zij boden donderdagmorgen handtekeningen aan bij woningbouwvereniging Trivire.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
“Ik heb van mensen gehoord dat ze waterstralen van een meter uit hun doucheputje of wasbak hebben gehad bij een flinke hoosbui. Dat is natuurlijk niet normaal,” zegt Ronald Portier (SP). Hij stond de bewoners bij tijdens hun handtekeningenactie. Volgens Portier en verschillende bewoners speelt dit probleem al jaren.

De verzamelde handtekeningen werden aangeboden bij Trivire om tot een oplossing te komen. Bewoners zeggen al jaren te hebben geklaagd, maar zonder succes: Trivire zou tot nu toe niets hebben gedaan om het probleem op te lossen.

Bestuurder Tinka Rood van Trivire nam de handtekeningen in ontvangst: “Ik heb inderdaad gehoord dat zij zich niet gehoord voelen. Dat is heel spijtig. De kwestie is bij mij niet bekend, maar ik ga er onderzoek naar doen. Dan kom ik erop terug bij de bewoners om een passende oplossing voor deze situatie te vinden.”

Lees ook

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

politie

Buis Drechttunnel dicht vanwege aanhouding automobilist

Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.

foto eerste overval juwelier van leeuwen

Jongen (17) aangehouden na overval juwelier in Dordtse binnenstad

De politie heeft een 17-jarige jongen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een overval op de Dordtse juwelier Van Leeuwen. De winkel werd de afgelopen weken twee keer overvallen: de jongen is nu aangehouden voor de eerste overval.

tweede overval juwelier

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.