gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waterschade Zephyr-flat: bewoners eisen oplossing Trivire

1e433824480e89e5bdd62c00413e867a

Schimmel, water uit het doucheputje en natte vloeren: bewoners van de Zephyrflat in Crabbehof hebben er bij elke flinke regenbui mee te maken. Zij boden donderdagmorgen handtekeningen aan bij woningbouwvereniging Trivire.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
“Ik heb van mensen gehoord dat ze waterstralen van een meter uit hun doucheputje of wasbak hebben gehad bij een flinke hoosbui. Dat is natuurlijk niet normaal,” zegt Ronald Portier (SP). Hij stond de bewoners bij tijdens hun handtekeningenactie. Volgens Portier en verschillende bewoners speelt dit probleem al jaren.

De verzamelde handtekeningen werden aangeboden bij Trivire om tot een oplossing te komen. Bewoners zeggen al jaren te hebben geklaagd, maar zonder succes: Trivire zou tot nu toe niets hebben gedaan om het probleem op te lossen.

Bestuurder Tinka Rood van Trivire nam de handtekeningen in ontvangst: “Ik heb inderdaad gehoord dat zij zich niet gehoord voelen. Dat is heel spijtig. De kwestie is bij mij niet bekend, maar ik ga er onderzoek naar doen. Dan kom ik erop terug bij de bewoners om een passende oplossing voor deze situatie te vinden.”

Lees ook

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

politie 01

Aantal woninginbraken in deze gemeente bijna verdubbeld, minder fraudegevallen

Het aantal woninginbraken in Hendrik-Ido-Ambacht is het afgelopen jaar fors gestegen, zo blijkt uit de Veiligheidsrapportage van die gemeente. Ook het aantal diefstallen bij bedrijven en instanties steeg, net als het aantal fietsen dat is gestolen. Wel is er een daling zichtbaar in meldingen over fraudegevallen.

IMG_8054 (1) (1)

Ron vond unieke oude beelden van de Papendrechtsebrug: ‘Gekocht voor 50 cent’

Unieke beelden uit 1967 van de Papendrechtsebrug. Die heeft collectiebeheerder Ron de Bruijn van het Regionaal Archief op de rommelmarkt gevonden begin jaren 2000. "Ik dacht die is van mij, hop meenemen", zegt Ron nu. Duur waren de beelden niet, Ron hoefde slechts vijftig guldencent te betalen.

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."