Dordrecht, Netherlands

Waterschap waarschuwt voor stinkende sloten

Het Waterschap Hollandse Delta waarschuwt dat de grote hoeveelheid regenval van dit weekend kan leiden tot stankoverlast bij de sloten. Vanochtend deed een lokale bewoner al een melding bij de gemeente over stankoverlast bij de Spuihaven.
Carlijn Kruidhof | 1 augustus 2017 17:08 | Aangepast op 1 augustus 2017 17:08
"Bij veel regen, zoals afgelopen weekend, is er kans op overstorten. De buffers raken vol en vloeien over, waardoor er rioolwater tussen kan zitten. Dit is normaal," verzekert het Waterschap. Het water schoonmaken heeft geen zin. "Je zit alsnog met een onaangename geur. Het water wordt langzaam weggeduwd door de pompen, maar dat duurt even."

Het Waterschap roept Dordtenaren op om het te melden als er stankoverlast is. Waterschap: "Als we het niet weten, kunnen we er ook niks aan doen."

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...