Dordrecht, Netherlands

"We hebben ons totaal verkeken op de drukte"

Mix de zomerkermis met wat wegwerkzaamheden, een extreem drukke zaterdag en je hebt een verkeersinfarct. Aldus Mark Benjamin "We hebben ons totaal verkeken op de drukte"
Dennis Koorevaar | 18 juni 2018 15:29 | Aangepast op 18 juni 2018 15:29
Door deze samenkomende problemen heeft de stad besloten om maatregelen te nemen. Zo zet de gemeente nog meer verkeersregelaars in dan in het begin gepland en staan op verschillende plekken, zoals de Vest en de Groenmarkt de pollers naar beneden. Vanuit parkeergarage Drievriendenhof hoeft u niet over rotonde. Vanuit de parkeergarage aan de Visstraat kunt u de stad uit via de Groenmarkt.

Op de kruising van de Spuiboulevard wordt geadviseerd om achterom te gaan. In verband met conflict tussen auto's en veel voetgangers wordt het zebrapad dat kruist met autoverkeer tijdelijk afgesloten.

De gemeente adviseert per (OV-)fiets te gaan om het autoverkeer van de stad te laten doorstromen.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...