Dordrecht, Netherlands

"We hebben ons totaal verkeken op de drukte"

Mix de zomerkermis met wat wegwerkzaamheden, een extreem drukke zaterdag en je hebt een verkeersinfarct. Aldus Mark Benjamin "We hebben ons totaal verkeken op de drukte"
Dennis Koorevaar | 18 juni 2018 15:29 | Aangepast op 18 juni 2018 15:29
Door deze samenkomende problemen heeft de stad besloten om maatregelen te nemen. Zo zet de gemeente nog meer verkeersregelaars in dan in het begin gepland en staan op verschillende plekken, zoals de Vest en de Groenmarkt de pollers naar beneden. Vanuit parkeergarage Drievriendenhof hoeft u niet over rotonde. Vanuit de parkeergarage aan de Visstraat kunt u de stad uit via de Groenmarkt.

Op de kruising van de Spuiboulevard wordt geadviseerd om achterom te gaan. In verband met conflict tussen auto's en veel voetgangers wordt het zebrapad dat kruist met autoverkeer tijdelijk afgesloten.

De gemeente adviseert per (OV-)fiets te gaan om het autoverkeer van de stad te laten doorstromen.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...