gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"We hebben ons totaal verkeken op de drukte"

5ad436e75bcde27f8cac913f8d58d788

Mix de zomerkermis met wat wegwerkzaamheden, een extreem drukke zaterdag en je hebt een verkeersinfarct. Aldus Mark Benjamin "We hebben ons totaal verkeken op de drukte"

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Door deze samenkomende problemen heeft de stad besloten om maatregelen te nemen. Zo zet de gemeente nog meer verkeersregelaars in dan in het begin gepland en staan op verschillende plekken, zoals de Vest en de Groenmarkt de pollers naar beneden. Vanuit parkeergarage Drievriendenhof hoeft u niet over rotonde. Vanuit de parkeergarage aan de Visstraat kunt u de stad uit via de Groenmarkt.

Op de kruising van de Spuiboulevard wordt geadviseerd om achterom te gaan. In verband met conflict tussen auto's en veel voetgangers wordt het zebrapad dat kruist met autoverkeer tijdelijk afgesloten.

De gemeente adviseert per (OV-)fiets te gaan om het autoverkeer van de stad te laten doorstromen.

Lees ook

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.