Dordrecht, Netherlands

Week van Ons Water van start

Van 12 tot en met 21 mei is het de Week van ons Water. Bij Duurzaamheidscentrum Weizigt is de week officieel van start gegaan.
Jeroen de Wijs | 12 mei 2017 13:05 | Aangepast op 12 mei 2017 13:05
Om mensen bewust te maken van het water om ons heen, worden er in heel Nederland wateractiviteiten georganiseerd. Tijdens deze week kun je de wereld van het water ontdekken en beleven. Dit jaar is er in de Drechtsteden speciale aandacht voor watergerelateerd erfgoed.

Op de website van Weizigt en de Week van Ons Water is meer informatie over de week en de verschillende activiteiten te vinden.

Lees ook

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...