Dordrecht, Netherlands

Weekend van de wetenschap in de Duurzaamheidsfabriek

Wie van technische snufjes houdt, had het weekend van de wetenschap niet moeten missen. In de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark kon je bij allerlei technische activiteiten kijken.
Marjolein Vos | 8 oktober 2018 16:51 | Aangepast op 8 oktober 2018 16:51
Er waren 3D printers en -pennen voor de kinderen, je kon in Augmented Reality leren lassen en er vlogen drones rond.

Augmented Reality is bijna het zelfde als Virtual Reality. Alleen bij Virtual Reality heb je een aangepaste omgeving. Bij Augmented Reality heb je de echte ruimte waar je zit en kun je dat bewerken.

De geshowde technieken worden door de studenten in de fabriek al gebruikt bij opdrachten voor het bedrijfsleven. Doel van het weekend was om vooral jonge mensen enthousiast te maken voor een opleiding of baan in de techniek.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...