Dordrecht, Netherlands

Weekje gratis Waterbus

Passagiers kunnen tijdens de eerste week van maart gratis gebruik maken van lijn 23 van de Waterbus. Dat is de lijn tussen Dordrecht en Sliedrecht. De actie duurt van 2 tot en met 6 maart.
Gert van der Steen | 27 februari 2020 14:43 | Aangepast op 27 februari 2020 14:43
Deze lijn heeft haltes op de Merwekade en de Staart in Dordrecht, vaart dan verder naar Papendrecht Rosmolenweg, keert terug naar Dordt en legt daarna aan bij de Hollandse Biesbosch. Eindpunt is dan Sliedrecht Middeldiep.


Het is een gezamenlijke actie van de gemeenten, de rederij en Rijkswaterstaat. Zij delen dan ook de kosten.

De actie is een poging om meer publiek te vinden voor deze vorm van openbaar vervoer, maar heeft ook te maken met de afsluiting van de Wantijbrug. Daardoor wordt gezocht naar alternatieve vormen van woon-werkverkeer.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...