Dordrecht, Netherlands

Weekje gratis Waterbus

Passagiers kunnen tijdens de eerste week van maart gratis gebruik maken van lijn 23 van de Waterbus. Dat is de lijn tussen Dordrecht en Sliedrecht. De actie duurt van 2 tot en met 6 maart.
Gert van der Steen | 27 februari 2020 14:43 | Aangepast op 27 februari 2020 14:43
Deze lijn heeft haltes op de Merwekade en de Staart in Dordrecht, vaart dan verder naar Papendrecht Rosmolenweg, keert terug naar Dordt en legt daarna aan bij de Hollandse Biesbosch. Eindpunt is dan Sliedrecht Middeldiep.


Het is een gezamenlijke actie van de gemeenten, de rederij en Rijkswaterstaat. Zij delen dan ook de kosten.

De actie is een poging om meer publiek te vinden voor deze vorm van openbaar vervoer, maar heeft ook te maken met de afsluiting van de Wantijbrug. Daardoor wordt gezocht naar alternatieve vormen van woon-werkverkeer.

Lees ook

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...