Dordrecht, Netherlands

Weer drugspand gesloten

De burgemeester heeft woensdag een woning aan de Willem Marisstraat gesloten, omdat er drugs is gevonden. Het huis moet voor een periode van drie maanden dicht.
Gert van der Steen | 18 oktober 2018 12:27 | Aangepast op 18 oktober 2018 12:27
In het pand heeft de politie meer dan 0,5 gram drugs gevonden. Buurtbewoners klaagden daarvoor al over overlast die dealen vanuit het pand opleverde.


De woning is tot 16 januari 2019 gesloten. Het is gebruikelijk dat een woning drie maanden dicht gaat als er voor het eerst drugs gevonden wordt in een pand. De eigenaar en bewoners zijn op de hoogte van de sluiting.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Treinverkeer ontregeld van en naar Breda, bus als alternatief

Er is sinds vanochtend 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeemstorin...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...