Dordrecht, Netherlands

Weer onderwaterhockeytoernooi in Sportboulevard

Onderwatersportclub OSCD organiseert zaterdag weer het jaarlijkse onderwaterhockeytoernooi.
Peter Tromp | 29 september 2016 14:18 | Aangepast op 29 september 2016 14:18
Dit jaar doen er twintig teams mee uit binnen- en buitenland. Het Mosseltoernooi trekt zoveel belangstelling dat er voor een aantal teams geen plek meer is, waaronder een Italiaans damesteam en een Sloveens herenteam.

OSCD organiseert al meer dan 40 jaar onderwaterhockeytoernooien. Na afloop is er een mosselmaaltijd. Die dreigde niet door te gaan vanwege het aantreffen van een giftige stof in mosselen en oesters eerder dit jaar, maar inmiddels zijn mosselen weer gezond verklaard.

Het toernooi vindt zaterdag plaats tussen 10.00 uur en 18.00 uur in de Sportboulevard. De wedstrijd is ook live te volgen via de Facebook-pagina van OSCD.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...