gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer onderwaterhockeytoernooi in Sportboulevard

Onderwatersportclub OSCD organiseert zaterdag weer het jaarlijkse onderwaterhockeytoernooi.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Dit jaar doen er twintig teams mee uit binnen- en buitenland. Het Mosseltoernooi trekt zoveel belangstelling dat er voor een aantal teams geen plek meer is, waaronder een Italiaans damesteam en een Sloveens herenteam.

OSCD organiseert al meer dan 40 jaar onderwaterhockeytoernooien. Na afloop is er een mosselmaaltijd. Die dreigde niet door te gaan vanwege het aantreffen van een giftige stof in mosselen en oesters eerder dit jaar, maar inmiddels zijn mosselen weer gezond verklaard.

Het toernooi vindt zaterdag plaats tussen 10.00 uur en 18.00 uur in de Sportboulevard. De wedstrijd is ook live te volgen via de Facebook-pagina van OSCD.

Lees ook

baanhoekbruggoed

Baanhoekbrug maanden dicht: hoge hekken en 24/7 beveiligers op komst

De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.

bigriverswebfoto

Big Rivers 2026 losgebarsten: ‘Telefoon uit en genieten’

Kleurrijke outfits, volle pleinen en heel veel muziek: Big Rivers 2026 is vrijdag vrolijk van start gegaan. “We zijn al rond geweest en overal blijven we even hangen”, klinkt het vanuit de zonovergoten Dordtse binnenstad.

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

2607035271

Zoekactie na vondst bandensporen langs water, onderwaterdrone ingezet

Massaal uitgerukte hulpdiensten hebben vrijdagavond het water rondom een afgemeerd schip in Papendrecht doorzocht. Dit nadat langs de Anthony Fokkerweg bandensporen waren gevonden. De zoektocht leverde niks op.