Dordrecht, Netherlands

Weer punt voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft er weer een punt bijgesprokkeld na het 0-0 gelijkspel tegen Heerenveen, afgelopen vrijdag.
Gert van der Steen | 2 februari 2015 11:53 | Aangepast op 2 februari 2015 11:53
De wedstrijd kende geen grote hoogtepunten, maar beide ploegen speelden voluit voor de winst, In de beginfase van de wedstrijd was het beste spel van Heerenveen. Die konden dat wel uitdrukken in het aantal hoekschoppen, maar een doelpunt kwam er niet. Later in de eertse helft kwam Dordrecht beter in het spel.

Direct na de rust kwam Luciano Slagveer hard in aanraking met Kurto en die raakte daarbij geblesseerd. Hij moest worden vervangen door debutant Robbert te Loeke, die zijn eredivisie-debuut prima invulde. Gelukkig blijkt de blessure van Kurto niet ernstig te zijn.

FC Dordrecht staat nu op 11 punten, maar blijft een achterstand op NAC van vier punten houden. Die club speelde (in tegenstelling tot Dordrecht met afbraakvoetbal) namelijk gelijk tegen Excelsior.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20.00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...