gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer punt voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft er weer een punt bijgesprokkeld na het 0-0 gelijkspel tegen Heerenveen, afgelopen vrijdag.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De wedstrijd kende geen grote hoogtepunten, maar beide ploegen speelden voluit voor de winst, In de beginfase van de wedstrijd was het beste spel van Heerenveen. Die konden dat wel uitdrukken in het aantal hoekschoppen, maar een doelpunt kwam er niet. Later in de eertse helft kwam Dordrecht beter in het spel.

Direct na de rust kwam Luciano Slagveer hard in aanraking met Kurto en die raakte daarbij geblesseerd. Hij moest worden vervangen door debutant Robbert te Loeke, die zijn eredivisie-debuut prima invulde. Gelukkig blijkt de blessure van Kurto niet ernstig te zijn.

FC Dordrecht staat nu op 11 punten, maar blijft een achterstand op NAC van vier punten houden. Die club speelde (in tegenstelling tot Dordrecht met afbraakvoetbal) namelijk gelijk tegen Excelsior.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

bigrivers2025

Meer dan 150 artiesten op tien podia: hoe Big Rivers duizenden bezoekers trekt

De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.

IMG_1044

Urenlange storing Brug over de Noord, verkeer moet omrijden

De Brug over de Noord (N915) heeft zaterdagmiddag lange tijd in storing gestaan. Verkeer tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht moest omrijden. Ook hoge scheepvaart kon tijdelijk niet onder de brug door.

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.

Bloys van Treslongstraat, google streetview

Eerste nieuwe woningbouwlocatie na wegvallen Middenzone bekend

De plannen voor grootschalige woningbouw in de Middenzone in Dordrecht zijn in duigen gevallen door de nieuwe locatie van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Het college zoekt naar alternatieve locaties om de verloren woningbouw te compenseren. De Bloys van Treslongstraat in Crabbehof is de eerste nieuwe plek die het stadsbestuur bekend heeft gemaakt.