gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer straten dicht voor warmtenet

De Stooplaan en de Van Kinsbergenstraat zijn twee weken dicht, vanwege de aanleg van het warmtenet. De werkzaamheden starten volgende week maandag en duren tot 15 maart.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De warmteleiding in de Stooplaan is vorig jaar al aangelegd, maar wordt nu doorgetrokken naar de Bankastraat. Daarvoor wordt een schacht geboord onder de Oranjelaan. Vanaf de Bankastraat gaat de buis naar nieuwbouwproject Lanen van Oranje. De Van Kinsbergenstraat in Wielwijk wordt opgebroken om een warmteleiding aan te leggen voor de nieuwbouwwoningen in die straat.Voor beide straten zijn omleidingen ingesteld.


De Stooplaan wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; gemotoriseerd verkeer van/naar de Stooplaan wordt omgeleid via de Groenedijk. Ook de Bankastraat wordt in die periode afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Ceramstraat en de Reeweg Oost. Doorgaand verkeer op de Oranjelaan is gewoon mogelijk.


De Van Kinsbergenstraat wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Fietsverkeer blijft mogelijk. Doorgaand verkeer van/naar Crabbehof en ASZ Amstelwijck wordt tijdelijk omgeleid via de M.H. Trompweg, J. v. Heemskerckstraat en Cornelis Trompweg.


Alle omleidingen worden met behulp van routeborden aangegeven.

Lees ook

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

businkbotsing

Weg bezaaid met glas na botsing, auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn maandagavond met elkaar in botsing gekomen op de Noordendijk in Dordrecht. Een van de voertuigen werd daarbij in de flank geraakt en is flink beschadigd.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.