gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer straten dicht voor warmtenet

De Stooplaan en de Van Kinsbergenstraat zijn twee weken dicht, vanwege de aanleg van het warmtenet. De werkzaamheden starten volgende week maandag en duren tot 15 maart.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De warmteleiding in de Stooplaan is vorig jaar al aangelegd, maar wordt nu doorgetrokken naar de Bankastraat. Daarvoor wordt een schacht geboord onder de Oranjelaan. Vanaf de Bankastraat gaat de buis naar nieuwbouwproject Lanen van Oranje. De Van Kinsbergenstraat in Wielwijk wordt opgebroken om een warmteleiding aan te leggen voor de nieuwbouwwoningen in die straat.Voor beide straten zijn omleidingen ingesteld.


De Stooplaan wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; gemotoriseerd verkeer van/naar de Stooplaan wordt omgeleid via de Groenedijk. Ook de Bankastraat wordt in die periode afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Ceramstraat en de Reeweg Oost. Doorgaand verkeer op de Oranjelaan is gewoon mogelijk.


De Van Kinsbergenstraat wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Fietsverkeer blijft mogelijk. Doorgaand verkeer van/naar Crabbehof en ASZ Amstelwijck wordt tijdelijk omgeleid via de M.H. Trompweg, J. v. Heemskerckstraat en Cornelis Trompweg.


Alle omleidingen worden met behulp van routeborden aangegeven.

Lees ook

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.