Dordrecht, Netherlands

Weer straten dicht voor warmtenet

De Stooplaan en de Van Kinsbergenstraat zijn twee weken dicht, vanwege de aanleg van het warmtenet. De werkzaamheden starten volgende week maandag en duren tot 15 maart.
Peter Tromp | 23 februari 2015 10:15 | Aangepast op 23 februari 2015 10:15
De warmteleiding in de Stooplaan is vorig jaar al aangelegd, maar wordt nu doorgetrokken naar de Bankastraat. Daarvoor wordt een schacht geboord onder de Oranjelaan. Vanaf de Bankastraat gaat de buis naar nieuwbouwproject Lanen van Oranje. De Van Kinsbergenstraat in Wielwijk wordt opgebroken om een warmteleiding aan te leggen voor de nieuwbouwwoningen in die straat.Voor beide straten zijn omleidingen ingesteld.


De Stooplaan wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; gemotoriseerd verkeer van/naar de Stooplaan wordt omgeleid via de Groenedijk. Ook de Bankastraat wordt in die periode afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Ceramstraat en de Reeweg Oost. Doorgaand verkeer op de Oranjelaan is gewoon mogelijk.


De Van Kinsbergenstraat wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Fietsverkeer blijft mogelijk. Doorgaand verkeer van/naar Crabbehof en ASZ Amstelwijck wordt tijdelijk omgeleid via de M.H. Trompweg, J. v. Heemskerckstraat en Cornelis Trompweg.


Alle omleidingen worden met behulp van routeborden aangegeven.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...