Dordrecht, Netherlands

Weer straten dicht voor warmtenet

De Stooplaan en de Van Kinsbergenstraat zijn twee weken dicht, vanwege de aanleg van het warmtenet. De werkzaamheden starten volgende week maandag en duren tot 15 maart.
Peter Tromp | 23 februari 2015 10:15 | Aangepast op 23 februari 2015 10:15
De warmteleiding in de Stooplaan is vorig jaar al aangelegd, maar wordt nu doorgetrokken naar de Bankastraat. Daarvoor wordt een schacht geboord onder de Oranjelaan. Vanaf de Bankastraat gaat de buis naar nieuwbouwproject Lanen van Oranje. De Van Kinsbergenstraat in Wielwijk wordt opgebroken om een warmteleiding aan te leggen voor de nieuwbouwwoningen in die straat.Voor beide straten zijn omleidingen ingesteld.


De Stooplaan wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; gemotoriseerd verkeer van/naar de Stooplaan wordt omgeleid via de Groenedijk. Ook de Bankastraat wordt in die periode afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Ceramstraat en de Reeweg Oost. Doorgaand verkeer op de Oranjelaan is gewoon mogelijk.


De Van Kinsbergenstraat wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Fietsverkeer blijft mogelijk. Doorgaand verkeer van/naar Crabbehof en ASZ Amstelwijck wordt tijdelijk omgeleid via de M.H. Trompweg, J. v. Heemskerckstraat en Cornelis Trompweg.


Alle omleidingen worden met behulp van routeborden aangegeven.

Lees ook

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Een meisje is vrijdagochtend gewond geraakt in Dordrecht, nadat ze werd aangereden door een lijnbus....

Explosie bij huis in Zwijndrecht

Bij een huis aan de Kerkweg in Zwijndrecht is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosief afg...

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...

Minder Sprinters van en naar Dordrecht door gestremde trein op HSL

Door een brandmelding in een trein op de hogesnelheidslijn bij 's-Gravendeel, rijden er donderdag oo...

Motor en auto botsen bij Kiltunnel

Een auto en motor zijn donderdagochtend met elkaar in botsing gekomen bij de Kiltunnel richting Dord...