gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer straten dicht voor warmtenet

De Stooplaan en de Van Kinsbergenstraat zijn twee weken dicht, vanwege de aanleg van het warmtenet. De werkzaamheden starten volgende week maandag en duren tot 15 maart.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De warmteleiding in de Stooplaan is vorig jaar al aangelegd, maar wordt nu doorgetrokken naar de Bankastraat. Daarvoor wordt een schacht geboord onder de Oranjelaan. Vanaf de Bankastraat gaat de buis naar nieuwbouwproject Lanen van Oranje. De Van Kinsbergenstraat in Wielwijk wordt opgebroken om een warmteleiding aan te leggen voor de nieuwbouwwoningen in die straat.Voor beide straten zijn omleidingen ingesteld.


De Stooplaan wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; gemotoriseerd verkeer van/naar de Stooplaan wordt omgeleid via de Groenedijk. Ook de Bankastraat wordt in die periode afgesloten ter hoogte van de Oranjelaan; doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Ceramstraat en de Reeweg Oost. Doorgaand verkeer op de Oranjelaan is gewoon mogelijk.


De Van Kinsbergenstraat wordt van 2 t/m 15 maart 2015 afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Fietsverkeer blijft mogelijk. Doorgaand verkeer van/naar Crabbehof en ASZ Amstelwijck wordt tijdelijk omgeleid via de M.H. Trompweg, J. v. Heemskerckstraat en Cornelis Trompweg.


Alle omleidingen worden met behulp van routeborden aangegeven.

Lees ook

archieffotopolitie

Verdachten van babbeltrucs nu herkenbaar in beeld

De politie heeft herkenbare beelden gedeeld van meerdere verdachten die zijn betrokken bij oplichtingszaken in onze streek. Daarbij raakten de slachtoffers uit Dordrecht, Papendrecht en Bleskensgraaf in totaal zo’n 20.000 duizend euro kwijt.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. ontkent verzamelen kinderporno en ontucht: ‘Ik ben geen pedofiel’

De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. ontkent kinderporno te hebben verzameld en ontucht te hebben gepleegd. Hij zei dat dinsdag tijdens een korte zitting op de rechtbank in Rotterdam.

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.

Molenlanden_Opgraving_Ottoland

bijzondere vondst

Middeleeuwse boerderij ontdekt: hier woonden eerste inwoners van Ottoland

Bij archeologisch onderzoek in Ottoland zijn restanten gevonden van een boerderij van zo’n achthonderd jaar oud. Het gaat om delen van een houten vakwerkhuis met vlechtwerkwanden en vloeren van stro en leem. Volgens de gemeente Molenlanden gaat het om een plek waar de eerste bewoners van het dorp zich vestigden.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.