gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer succes FC Dordrecht

De uitwedstrijd van FC Dordrecht tegen Helmond Sport werd met 2-1 gewonnen en Dordt steeg weer een paar plaatsjes in de rangschikking.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de eerste helft was Dordrecht het meest aan de bal, maar kreeg Helmond de kansen. Een daarvan werd door Gillian Justiana verzilverd, zodat in minuut 41 de score van 1-0 op het bord stond.

Na rust had Dordrecht besloten daar iets aan te gaan doen en dat leverde resultaat op: na een prima steekpass van Roorda op Daniels gaf die een goede voorzet en Janga zette die om in een doelpunt. Daarna kreeg Dordt het toch weer moelijk en er waren een paar goede reddingen van Te Loeke nodig om overeind te blijven. Een massale aanval van Dordrecht bracht een paar minuten voor het einde dan toch de winst. Een pass van Arias werd door Janga attent opgepikt en die omspeelde Van der Steen rustig en maakte het beheerst af. Helmond kon daarna geen vuist meer maken: volle winst voor Dordrecht.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-21 at 12.09.26

Jongeren gooien gevulde hondenpoepzakjes van brug op auto’s: ‘Absoluut onaanvaardbaar’

Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

Muller dordrecht

Einde aan familiebedrijf Muller: sleepvaartbedrijf overgenomen

Sleepvaartbedrijf Muller is overgenomen door het Spaanse Boluda Towage. Daarmee komt een einde aan meer dan honderd jaar Muller als zelfstandig familiebedrijf in Dordrecht. “Een lastige beslissing.”

raadpapendrecht2

OZB in Papendrecht 15 procent omhoog, ondanks voorstel om stijging te beperken

De onroerendezaakbelasting (OZB) in Papendrecht gaat met 15 procent omhoog, ondanks een voorstel van twee partijen om deze verhoging te beperken. De gemeenteraad heeft donderdagavond de begroting van 2027 definitief vastgesteld.