Dordrecht, Netherlands

Weer succes FC Dordrecht

De uitwedstrijd van FC Dordrecht tegen Helmond Sport werd met 2-1 gewonnen en Dordt steeg weer een paar plaatsjes in de rangschikking.
Gert van der Steen | 26 oktober 2015 12:55 | Aangepast op 26 oktober 2015 12:55
In de eerste helft was Dordrecht het meest aan de bal, maar kreeg Helmond de kansen. Een daarvan werd door Gillian Justiana verzilverd, zodat in minuut 41 de score van 1-0 op het bord stond.

Na rust had Dordrecht besloten daar iets aan te gaan doen en dat leverde resultaat op: na een prima steekpass van Roorda op Daniels gaf die een goede voorzet en Janga zette die om in een doelpunt. Daarna kreeg Dordt het toch weer moelijk en er waren een paar goede reddingen van Te Loeke nodig om overeind te blijven. Een massale aanval van Dordrecht bracht een paar minuten voor het einde dan toch de winst. Een pass van Arias werd door Janga attent opgepikt en die omspeelde Van der Steen rustig en maakte het beheerst af. Helmond kon daarna geen vuist meer maken: volle winst voor Dordrecht.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...

Leren lezen met Aap, Noot, Mies? 'Ik moest vaak nablijven!'

Een nieuwe tentoonstelling in het Nationaal Onderwijsmuseum plaatst Cornelis Jetses in de schijnwerp...

Buurman schiet te hulp bij beginnende woningbrand

Bij een huis in Ridderkerk heeft maandagmiddag korte tijd brand gewoed. De bewoners waren op dat mom...

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...