gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Weer succes FC Dordrecht

De uitwedstrijd van FC Dordrecht tegen Helmond Sport werd met 2-1 gewonnen en Dordt steeg weer een paar plaatsjes in de rangschikking.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In de eerste helft was Dordrecht het meest aan de bal, maar kreeg Helmond de kansen. Een daarvan werd door Gillian Justiana verzilverd, zodat in minuut 41 de score van 1-0 op het bord stond.

Na rust had Dordrecht besloten daar iets aan te gaan doen en dat leverde resultaat op: na een prima steekpass van Roorda op Daniels gaf die een goede voorzet en Janga zette die om in een doelpunt. Daarna kreeg Dordt het toch weer moelijk en er waren een paar goede reddingen van Te Loeke nodig om overeind te blijven. Een massale aanval van Dordrecht bracht een paar minuten voor het einde dan toch de winst. Een pass van Arias werd door Janga attent opgepikt en die omspeelde Van der Steen rustig en maakte het beheerst af. Helmond kon daarna geen vuist meer maken: volle winst voor Dordrecht.

Lees ook

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Twee verdachten van schietpartij in auto vrijgelaten, nog één verdachte vast

Twee mannen die maandagavond zijn aangehouden voor betrokkenheid bij een schietpartij waarbij een 36-jarige Dordtenaar om het leven kwam, zijn vrijgelaten. Zij worden op dit moment niet langer gezien als verdachten van (poging) doodslag of moord, meldt de politie.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

dierenziekenhuis foto Rijnmond

Betere zorg voor huisdieren: van poeptransplantatie tot dieet voor te dik stinkdier

Dankzij betere medische zorg worden huisdieren steeds ouder en blijven ze langer gezond. Van geavanceerde apparatuur tot complexe operaties: de ontwikkelingen gaan razendsnel. Dierenarts Yoeri Muusz van Dierenziekenhuis Drechtstreek ziet de mogelijkheden groeien.

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.