Dordrecht, Netherlands

Weer transfers voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft in twee linies een nieuwe speler binnengehaald: in de aanval komt Rangelo Janga op amateurbasis binnen en Fahd Aktaou versterkt de verdediging als linksback.
Gert van der Steen | 20 augustus 2015 11:56 | Aangepast op 20 augustus 2015 11:56
Janga speelde in Nederland eerder voor Excelsior en Willem II, maar vertrok vorig jaar naar Cyprus bij Omonia Aradippou. Daar liep zijn contract deze zomer af. HIj hoopt zich nu in Nederland weer in de belangstelling te spelen.

Ataou komt op huurbasis van Heracles. In Almelo is de positie van linksback dit jaar standaard voor Mark-Jan Fledderus, terwijl Ataou vorig jaar nog 21 wedstrijden speelde. Zijn contract bij Heracles loopt medio 2016 af, zodat hij waarschijnlijk niet meer voor die club in actie zal komen.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...

Man die tiny house op zich kreeg overleden

De man die eind vorige maand een tiny house op zich kreeg in Giessenburg, is aan zijn verwondingen o...

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...