Dordrecht, Netherlands

Weer transfers voor FC Dordrecht

FC Dordrecht heeft in twee linies een nieuwe speler binnengehaald: in de aanval komt Rangelo Janga op amateurbasis binnen en Fahd Aktaou versterkt de verdediging als linksback.
Gert van der Steen | 20 augustus 2015 11:56 | Aangepast op 20 augustus 2015 11:56
Janga speelde in Nederland eerder voor Excelsior en Willem II, maar vertrok vorig jaar naar Cyprus bij Omonia Aradippou. Daar liep zijn contract deze zomer af. HIj hoopt zich nu in Nederland weer in de belangstelling te spelen.

Ataou komt op huurbasis van Heracles. In Almelo is de positie van linksback dit jaar standaard voor Mark-Jan Fledderus, terwijl Ataou vorig jaar nog 21 wedstrijden speelde. Zijn contract bij Heracles loopt medio 2016 af, zodat hij waarschijnlijk niet meer voor die club in actie zal komen.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...