Dordrecht, Netherlands

Weer twee jongens opgepakt voor toetakelen Krijn (72) die van zijn fiets werd getrokken

Krijn deed zijn verhaal bij Rijnmond over het dramatische voorval op de Stadsbrug Rijnmond / X
De politie heeft donderdag opnieuw twee jongeren opgepakt voor betrokkenheid bij de mishandeling van de 72-jarige Krijn. Het zijn twee tieners van 15 en 16 jaar oud. Zij zouden het filmpje hebben gemaakt en online hebben gezet.
Rijnmond | 12 juli 2024 10:19 | Aangepast op 12 juli 2024 10:19
De twee opgepakte tieners zitten niet meer vast. Zij zijn nog wel verdachte in de zaak. Eerder werden al een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht en een 15-jarige jongen aangehouden. Zij zitten nog wel in de politiecel en worden verdacht van zware mishandeling.

Zij worden vrijdag voorgeleid voor de rechter-commissaris, die moet gaat bepalen of ze langer in voorarrest blijven. De twee worden verdacht van zware mishandeling.

Flink toegetakeld
Krijn kwam bij de Stadsbrug van Dordrecht naar Zwijndrecht hard op de grond terecht en raakte bewusteloos. Dat gebeurde na de EK-wedstrijd tussen Nederland en Turkije, toen Krijn onderweg was naar huis.

Pas in het ziekenhuis kwam hij weer bij. Krijn hield er een lichte hersenschudding over, net als een dikke lip en oogkas. Ook zijn arm was uit de kom gegaan. En daar bleef het niet bij: een deel van zijn rechterarm is tijdelijk verlamd geraakt.


Deze publicatie verscheen ook op de website van onze mediapartner Rijnmond.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...