Dordrecht, Netherlands

Weer zwaargewonde in woning Wielwijk

De brandweer heeft een zwaargewonde man met een hoogwerker uit een woning gehaald. Dat gebeurde vanmiddag in de Jan van Brakelstraat in Wielwijk. De politie vermoedt dat hij zich van het leven wilde beroven.
Peter Tromp | 13 juni 2017 15:18 | Aangepast op 13 juni 2017 15:18
De politie kan zelfdoding nog niet bevestigen, maar verwacht het wel. Afgelopen zaterdag raakte in dezelfde woning een vrouw zwaargewond. Zij is toen naar het ziekenhuis gebracht en daar overleden.

De hulpverlening bij de eengezinswoning in de Jan van Brakelstraat trok vanmiddag de aandacht in de buurt. Behalve de brandweer en een hoogwerker, stonden er ook politiewagens en ambulances in de straat.

De recherche onderzoekt de woning. Dat is een standaardprocedure, zegt de politie.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...