Dordrecht, Netherlands

Weercode geel in Nederland, schade in Dordt valt vooralsnog mee

Dat het hard waait is goed merkbaar, ook in Dordrecht geldt vandaag weercode geel, meldt het KNMI. Met windstoten tot circa 80 kilometer per uur is het een stormachtige dag.
Jordy Nijenhuis | 4 mei 2021 14:21 | Aangepast op 4 mei 2021 14:21
Halverwege de middag zijn er in Dordrecht nog weinig stormschademeldingen geweest. Aan de Sophiastraat is een grote tak van een boom op het dak van een huis terecht gekomen. Daarbij raakte niemand gewond. De brandweer heeft de tak verwijderd.

Aan de Dubbeldreef is een boom rakelings langs een huis omgewaaid. Ook daarbij raakte niemand gewond. De gemeente verwijdert de boom op een later moment.

Weercode geel geldt tot 18:00 uur.

Foto: Nick den Engelsman

Lees ook

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...