Dordrecht, Netherlands

Wehrmann vanwege blessure nog niet naar FC Dordrecht

Jordy Wehrmann vertrekt voorlopig nog niet naar FC Dordrecht. De 20-jarige middenvelder van Feyenoord stond op de nominatie om op huurbasis naar de Krommedijk te verkassen, maar is momenteel geblesseerd. Het is nog niet duidelijk hoe lang Wehrmann uitgeschakeld is.
Robert van Loon | 13 augustus 2019 13:27 | Aangepast op 13 augustus 2019 13:27
FC Dordrecht hoopt nog altijd twee spelers van Feyenoord aan de selectie toe te voegen. Naast Wehrmann staan Crysensio Summerville, die vorig seizoen al een halfjaar werd gehuurd, en Marouan Azarkan nog op de verlanglijst.

Beide spelers komen nu nog uit voor de Onder 19 van Feyenoord, maar kunnen door de samenwerking van de Rotterdammers met de Dordtse club ook rijpen in de eerste divisie.

Lees ook

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...