Dordrecht, Netherlands

Wehrmann vanwege blessure nog niet naar FC Dordrecht

Jordy Wehrmann vertrekt voorlopig nog niet naar FC Dordrecht. De 20-jarige middenvelder van Feyenoord stond op de nominatie om op huurbasis naar de Krommedijk te verkassen, maar is momenteel geblesseerd. Het is nog niet duidelijk hoe lang Wehrmann uitgeschakeld is.
Robert van Loon | 13 augustus 2019 13:27 | Aangepast op 13 augustus 2019 13:27
FC Dordrecht hoopt nog altijd twee spelers van Feyenoord aan de selectie toe te voegen. Naast Wehrmann staan Crysensio Summerville, die vorig seizoen al een halfjaar werd gehuurd, en Marouan Azarkan nog op de verlanglijst.

Beide spelers komen nu nog uit voor de Onder 19 van Feyenoord, maar kunnen door de samenwerking van de Rotterdammers met de Dordtse club ook rijpen in de eerste divisie.

Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...