Dordrecht, Netherlands

Wehrmann vanwege blessure nog niet naar FC Dordrecht

Jordy Wehrmann vertrekt voorlopig nog niet naar FC Dordrecht. De 20-jarige middenvelder van Feyenoord stond op de nominatie om op huurbasis naar de Krommedijk te verkassen, maar is momenteel geblesseerd. Het is nog niet duidelijk hoe lang Wehrmann uitgeschakeld is.
Robert van Loon | 13 augustus 2019 13:27 | Aangepast op 13 augustus 2019 13:27
FC Dordrecht hoopt nog altijd twee spelers van Feyenoord aan de selectie toe te voegen. Naast Wehrmann staan Crysensio Summerville, die vorig seizoen al een halfjaar werd gehuurd, en Marouan Azarkan nog op de verlanglijst.

Beide spelers komen nu nog uit voor de Onder 19 van Feyenoord, maar kunnen door de samenwerking van de Rotterdammers met de Dordtse club ook rijpen in de eerste divisie.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...