Dordrecht, Netherlands

Weihnachtsoratorium in Augustijnenkapel

Het Drechtsteden Bachkoor voert op vrijdag 20 december het Weihnachtsoratorium uit in de Augustijnenkapel. Leerlingen van het Johan de Witt Gymnasium zullen aan de uitvoering deelnemen.
Gert van der Steen | 11 november 2019 12:23 | Aangepast op 11 november 2019 12:23
Delen van drie cantates zijn aangepast om het volledige werk te kunnen uitvoeren en toch het verhaal in stand te houden. Dat maakt deze uitvoering uniek.

Een andere bijzonderheid is dat de leerlingen van het Johan de Witt Gymnasium lessen hebben gekregen van hun eigen Muziekdocent en van de dirigent, zodat ze tijdens het concert de koralen kunnen meezingen.

Het koor houdt verder een open repetitie in zorgcentrum Crabbehoff op woensdag 27 november om 19.00 uur.

Mensen die normaal niet in staat zijn de uitvoering bij te wonen kunnen naar deze repetitie. Ook familieleden en buurtbewoners zijn daarbij welkom.

Kaarten en meer info op www.drechtstedenbachkoor.nl.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...