Dordrecht, Netherlands

Wel of geen Leefwerf De Biesbosch

Aanstaande dinsdag zal de gemeenteraad een definitief besluit moeten nemen over het burgerinitiatief Leefwerf De Biesbosch.
Fokko van der Straaten | 15 december 2017 14:33 | Aangepast op 15 december 2017 14:33
Dit initiatief behelst het beschikbaar stellen van 10 ligplaatsen voor historische binnenvaartschepen in de Zuidelijke insteekhaven op de Stadswerven.De provincie Zuid Holland heeft de intiatiefnemers al een subsidie verstrekt maar heeft hier wel een aantal voorwaarden aan verbonden.

Dinsdag zal tijdens de gemeenteraadsvergadering voor dit burgerinitiatief blijken of de vlag uitgehangen kan worden of dat het plan Leefwerf De Biesbosch definitief van de baan is.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...