Dordrecht, Netherlands

Wel of niet fietsen op Voorstraat

Tijdens een commissievergadering wordt vanavond besloten of de raad in moet stemmen met fietsen in het voetgangersgebied in het centrum.
Peter Tromp | 31 januari 2017 15:46 | Aangepast op 31 januari 2017 15:46
Vorig jaar juni is gevraagd om vrij fietsen in te voeren. Op bestaande verbodsborden komen dan stickers. Het gaat vooralsnog om een experiment. Tegenstanders vinden het gevaarlijk en hebben geprotesteerd. 

Het toestaan van fietsen zou meer mensen naar de binnenstad trekken. Daardoor zouden ondernemers meer verkopen. Maar juist veel winkeliers lijken tegen het plan te zijn.

De kans is groot dat het voorstel niet doorgaat. 


Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...