Dordrecht, Netherlands

Wel of niet fietsen op Voorstraat

Tijdens een commissievergadering wordt vanavond besloten of de raad in moet stemmen met fietsen in het voetgangersgebied in het centrum.
Peter Tromp | 31 januari 2017 15:46 | Aangepast op 31 januari 2017 15:46
Vorig jaar juni is gevraagd om vrij fietsen in te voeren. Op bestaande verbodsborden komen dan stickers. Het gaat vooralsnog om een experiment. Tegenstanders vinden het gevaarlijk en hebben geprotesteerd. 

Het toestaan van fietsen zou meer mensen naar de binnenstad trekken. Daardoor zouden ondernemers meer verkopen. Maar juist veel winkeliers lijken tegen het plan te zijn.

De kans is groot dat het voorstel niet doorgaat. 


Lees ook

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...