Dordrecht, Netherlands

Wensen bewoners Zorggroep Crabbehoff terug te zien in tuin

Twee bewoners van Zorggroep Crabbehoff hebben dinsdagmiddag een figuurlijke ‘eerste steen’ geplaatst in de beleeftuin, om zo het eerste deel van de tuin officieel te openen.
Corrado Francke | 8 oktober 2019 16:48 | Aangepast op 8 oktober 2019 16:48
Het ontwerp is in overleg met bewoners en medewerkers gemaakt. Wensen van hen, zoals een jeu de boulesbaan, terras, bankjes en een kippenhok komen door het ontwerp in vervulling.

De tuin wordt een doe-, beweeg- en beleeftuin en dat is terug te zien in het project. Er zullen namelijk ook fruitbomen, speeltoestellen, kruidentuintjes en een tuinkas in de tuin worden geplaatst, waarvan de aanleg nog enkele maanden zal duren.

“Wij willen geen organisatie zijn waarbij mensen zoals ik voor bewoners gaan bedenken wat er komt”, legt Mark Vosselman, projectleider van de tuin, uit waarom de bewoners mee mochten denken. “We wilden ze zelf na laten denken over de tuin, en een aantal van de ideeën die er zijn, gaan wij realiseren.”

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...