gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wensen bewoners Zorggroep Crabbehoff terug te zien in tuin

d6c5aceb6e55b0d0ccc4bc644e378a9d

Twee bewoners van Zorggroep Crabbehoff hebben dinsdagmiddag een figuurlijke ‘eerste steen’ geplaatst in de beleeftuin, om zo het eerste deel van de tuin officieel te openen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het ontwerp is in overleg met bewoners en medewerkers gemaakt. Wensen van hen, zoals een jeu de boulesbaan, terras, bankjes en een kippenhok komen door het ontwerp in vervulling.

De tuin wordt een doe-, beweeg- en beleeftuin en dat is terug te zien in het project. Er zullen namelijk ook fruitbomen, speeltoestellen, kruidentuintjes en een tuinkas in de tuin worden geplaatst, waarvan de aanleg nog enkele maanden zal duren.

“Wij willen geen organisatie zijn waarbij mensen zoals ik voor bewoners gaan bedenken wat er komt”, legt Mark Vosselman, projectleider van de tuin, uit waarom de bewoners mee mochten denken. “We wilden ze zelf na laten denken over de tuin, en een aantal van de ideeën die er zijn, gaan wij realiseren.”

088d6872e66d6e11c51984f9ba76bb79
371cf8dee25b8604b302b5c95646d486
ca2221c39569a803837844d37197cbd9

Lees ook

dordtinstoom2026

Zondag op TV Dordrecht: terugblik Dordt in Stoom 2026

Nu de zomervakantie voorbij is en ook de zomerevenementen-periode in stad en streek langzaam op zijn eind loopt, is deze zondag nog een keer onze speciale uitzending over een van de grootste evenementen van eerder dit jaar te zien: Dordt in Stoom 2026.

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met filmmaker Martijn Vonck

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met de jonge filmmaker Martijn Vonck. Hij bracht onlangs een video uit waarin Dordrecht centraal staat en waar de liefde voor de stad vanaf straalt.

3x2

Ondanks harde regen veel ‘blije koppies’ tijdens jaarlijkse jeugdwielertour

De jaarlijks terugkerende jeugdwielertour 3x2 in Ridderkerk is weer in volle gang. Waar de deelnemers vorig jaar nog konden genieten van volop zon, moeten de kinderen en vrijwilligers het dit jaar vooral doen met regenbroeken en regenjassen. Toch laat de organisatie zich daar niet door tegenhouden.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.