Dordrecht, Netherlands

Werk aan kades is bijna klaar

De renovatie van de kades aan de Korte Engelenburgerkade en de Lange Gelderse Kade is bijna klaar. Er moeten alleen nog wat puntjes op de i gezet worden. Het heeft meer dan een jaar geduurd.
Leo Roubos | 14 maart 2019 17:29 | Aangepast op 14 maart 2019 17:29
Het werk aan de verzakte kades is al meer dan een jaar geleden begonnen Het was een lastige klus voor aannemersbedrijf De Vries uit Werkendam. Zo dreigden panden in de omgeving te verzakken. Er werd toen een andere manier gevonden om het werk af te maken.

Momenteel worden de stalen damwanden verwijderd.

Het grote werk is voor de uitzending van The Passion klaar. Op de stoepen wordt een tijdelijke bestrating aangebracht en De Vries mag ook de spullen uit de haven – zoals meerpalen en steigers – verwijderen zodat er een podium gelegd kan worden.

Na The Passion is De Vries nog even bezig in Dordt. Zo moten de meerpalen worden teruggezet en wordt de definitieve bestrating aangelegd.

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...