Dordrecht, Netherlands

Werk aan kades is bijna klaar

De renovatie van de kades aan de Korte Engelenburgerkade en de Lange Gelderse Kade is bijna klaar. Er moeten alleen nog wat puntjes op de i gezet worden. Het heeft meer dan een jaar geduurd.
Leo Roubos | 14 maart 2019 17:29 | Aangepast op 14 maart 2019 17:29
Het werk aan de verzakte kades is al meer dan een jaar geleden begonnen Het was een lastige klus voor aannemersbedrijf De Vries uit Werkendam. Zo dreigden panden in de omgeving te verzakken. Er werd toen een andere manier gevonden om het werk af te maken.

Momenteel worden de stalen damwanden verwijderd.

Het grote werk is voor de uitzending van The Passion klaar. Op de stoepen wordt een tijdelijke bestrating aangebracht en De Vries mag ook de spullen uit de haven – zoals meerpalen en steigers – verwijderen zodat er een podium gelegd kan worden.

Na The Passion is De Vries nog even bezig in Dordt. Zo moten de meerpalen worden teruggezet en wordt de definitieve bestrating aangelegd.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Oude postkantoor Dordrecht terug in het leven geroepen

Uit het oog, maar niet uit het hart: én binnenkort weer te zien. Het digitale 3D model van het oude ...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...