De tuin van gebouw De Holland, waar het Nationaal Onderwijsmuseum is gehuisvest, wordt aangelegd.
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 13 oktober 2026 08:26
Corrado Francke | 18 oktober 2026 20:00
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.
De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.
De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.
Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.
De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.
Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.