Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan kade liggen nog steeds stil

De werkzaamheden aan de Korte Engelenburgerkade liggen nog steeds stil. Vorige week bleken panden aan de kade te verzakken.
Peter Tromp | 6 februari 2018 17:33 | Aangepast op 6 februari 2018 17:33
Volgens de aannemer gaat het om kleine verzakkingen. Samen met de verzekeraar wordt gezocht naar de oorzaak. Zolang die nog niet is gevonden, wordt er daar niet gewerkt.

Een stukje verderop. Langs de Lange Gelderse Kade zijn de werkzaamheden weer gestart. Daar wordt een damwand aangebracht.

Volgens de aannemer hebben die werkzaamheden geen invloed op de panden op de Korte Engelenburgerkade.

Lees ook

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...

Auto vliegt in brand na explosie

In de Rembrandtstraat in Zwijndrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. ...

Krijgt deze Dordtse uitvinding een standbeeld? 'Iconen moet je koesteren'

Als het aan Tjarco van Raalte ligt, staat er over precies drie jaar na vandaag een standbeeld van de...

Ontmoetingen met lijsttrekkers in nieuwe serie van Op Pad Met Ad

Op Pad Met Ad staat de komende weken geheel in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maa...