Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan kade liggen nog steeds stil

De werkzaamheden aan de Korte Engelenburgerkade liggen nog steeds stil. Vorige week bleken panden aan de kade te verzakken.
Peter Tromp | 6 februari 2018 17:33 | Aangepast op 6 februari 2018 17:33
Volgens de aannemer gaat het om kleine verzakkingen. Samen met de verzekeraar wordt gezocht naar de oorzaak. Zolang die nog niet is gevonden, wordt er daar niet gewerkt.

Een stukje verderop. Langs de Lange Gelderse Kade zijn de werkzaamheden weer gestart. Daar wordt een damwand aangebracht.

Volgens de aannemer hebben die werkzaamheden geen invloed op de panden op de Korte Engelenburgerkade.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...