Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden aan toegangswegen binnenstad

Gebruikers van de Johan de Wittstraat en Spuiboulevard moeten de komende maanden rekening houden met wegafsluitingen en andere overlast.
Peter Tromp | 9 januari 2017 11:26 | Aangepast op 9 januari 2017 11:26
 Half februari start daar de aanleg van een deel van het ondergrondse warmtenet. Daarvoor moet een sleuf worden gegraven waarvoor groenstroken en een deel van de straat op de schop gaan. Af en toe wordt een rijbaan afgesloten De binnenstad blijft wel bereikbaar. 

Het eerste deel van de leiding wordt geboord. Daarvoor komt bij het Tomadohuis een boorinstallatie te staan.

De werkzaamheden worden op verscheidene plekken in fases uitgevoerd langs de Stationsweg, op de Johan de Wittstraat, Spuiboulevard en de Hellingen. De werkzaamheden starten op 13 februari. In augustus moet het werk klaar zijn.

Op 17 januari is er tussen 18.00 en 21.00 uur een informatie-avond in het Stadskantoor.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

64-jarige man overleden na crash tegen boom op N214 bij Wijngaarden

Op de N214 in Wijngaarden is vanochtend een Papendrechter overleden na een noodlottig ongeval. De be...

Geen Gaston, wel oplichters: man bijna duizenden euro's armer

Geen bloemen, geen cheque en zeker geen Gaston. Met 'Cyriel Hofman' als schuilnaam proberen twee Twe...

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...