Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden Dordtse kil IV van start

De Dordtse Kil IV en de aansluiting met de N3 en de A16 worden aangelegd. Daarvoor heeft wethouder Maarten Burggraaf woensdagmiddag het startschot gegeven.
Maud Kannekens | 17 oktober 2018 17:42 | Aangepast op 17 oktober 2018 17:42
Met een drone vloog hij de route waar de nieuwe weg moet komen te liggen. Welke bedrijven er op het nieuwe terrein komen is nog niet bekend.

"Het zijn nu nog vertrouwelijke, oriënterende gesprekken maar ik hoop snel het eerste bedrijf naar buiten te kunnen brengen", vertelt de wethouder.

Het bedrijventerrein de Dordste Kil IV kwam er niet zonder slag of stoot. Tegen de plannen gingen omwonenden in protest. Een meerderheid werd niet zonder slag of stoot behaald, daarvoor werd

Lees ook

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...