Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden Dordtse kil IV van start

De Dordtse Kil IV en de aansluiting met de N3 en de A16 worden aangelegd. Daarvoor heeft wethouder Maarten Burggraaf woensdagmiddag het startschot gegeven.
Maud Kannekens | 17 oktober 2018 17:42 | Aangepast op 17 oktober 2018 17:42
Met een drone vloog hij de route waar de nieuwe weg moet komen te liggen. Welke bedrijven er op het nieuwe terrein komen is nog niet bekend.

"Het zijn nu nog vertrouwelijke, oriënterende gesprekken maar ik hoop snel het eerste bedrijf naar buiten te kunnen brengen", vertelt de wethouder.

Het bedrijventerrein de Dordste Kil IV kwam er niet zonder slag of stoot. Tegen de plannen gingen omwonenden in protest. Een meerderheid werd niet zonder slag of stoot behaald, daarvoor werd

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...