Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden Hugo de Grootplein begonnen

De werkzaamheden aan het Hugo de Grootplein gingen afgelopen vrijdag officieel van start. Het aanpassen van de aansluitingen op de rotonde is vandaag begonnen.
Alka Goos | 27 juni 2016 16:14 | Aangepast op 27 juni 2016 16:14
De rotonde wordt aangepast om de veiligheid en de doorstroming van het verkeer te verbeteren. Al langere tijd staat de rotonde bekend als onveilig. De gemeente past een aantal aansluitingen aan waardoor fietspaden zoveel mogelijk vrij komen te liggen. Dit verbetert de veiligheid voor fietsers. Daarnaast komen er verkeersdrempels.

De werkzaamheden moeten klaar zijn op 22 juli. Tot die tijd zijn er omleidingsroutes. Deze zijn telkens anders, doordat de aannemer werkt in fases.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Leerkracht zwaargewond na steekpartij tijdens musical

Corrado Francke | 16 jul 2025 23:20

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

19-jarige Tjech van RB Leipzig moet Schapekoppen aan doelpunten helpen

FC Dordrecht huurt Yannick Eduardo voor één seizoen van de Duitse topclub RB Leipzig. De boomlange s...

Neergestoken leerkracht buiten levensgevaar, maar schok blijft groot: 'Ik schaam me als ouder zijnde'

De allerlaatste schooldag van het jaar is een zwarte dag op basisschool Het Palet in Alblasserdam. D...

Nieuw orkest in de maak: Drechtstad en Prins Willem van Oranje stemmen af

De Drechtstad Muziekvereniging en Concertband Prins Willem van Oranje gaan samen verder als Concertb...

Egelopvang helpt recordaantal egels

De Egelopvang in Papendrecht heeft in 2024 een recordaantal van 1457 egels opgevangen. Nooit eerder ...

Eva en Timo willen huisartsenpraktijk starten: ‘Als iedereen waarnemer wordt, sterft ons vak uit’

Als jonge huisarts, net van de opleiding, meteen een praktijk overnemen of een eigen praktijk beginn...

Donderdag op TV Dordrecht: zomereditie Rijnmond Lokaal

De zomer is in volle gang en daarom zijn de tv-uitzendingen van Rijnmond Lokaal ook in een zomers ja...