Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden kruising Singel en Stationsweg afgerond

De aanpassingen op de kruising van de Singel met de Stationsweg zijn dinsdag afgerond. Onder andere de verkeerslichten op de kruising worden weggehaald waardoor het verkeer beter doorstroomt en het rustiger wordt op de Singel.
Vivian Rutte | 11 mei 2021 15:51 | Aangepast op 11 mei 2021 15:51
Daar geldt al wel een maximumsnelheid van 30 km per uur. De kruising werd aangepast omdat er nieuwe woningen en kantoren op de Spuiboulevard komen, waardoor er extra verkeersdrukte in goede banen geleid zal moeten worden.

Daarnaast maken auto's vanaf nu niet meer direct de oversteek tussen de Nicolaas Maessingel en de Albert Cuypsingel. Fietsers en voetgangers kunnen wel blijven oversteken. De bedoeling is dat het meeste verkeer dan via de Burgemeester de Raadtsingel, Stationsweg en Johan de Wittstraat gaat rijden.

Foto: Gemeente Dordrecht

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Te laat en te weinig informatie: hierdoor gaat Eallum dit jaar niet door

Onvolledige informatie die te laat werd aangeleverd en gebrekkige communicatie. Dat is in hoofdlijne...

Deze oude schuur brengt verborgen geschiedenis Kinderdijk tot leven

Het moet een voor velen onbekende geschiedenis van Kinderdijk tot leven wekken: een oude, vervallen ...

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Een bestelbus is donderdagmiddag van de weg geraakt en tegen een boom geklapt langs de Provincialewe...

Inspecteurs nemen 200 'civiele kunstwerken' onder de loep: 'Gebruik moet veilig kunnen'

Gewapend met onder meer fototoestel, pen, papier en rolmaat heeft een gespecialiseerd team afgelopen...

Gymzaal, buurthuis of kazerne: bij crisis moet je daar terecht kunnen voor hulp

Het kabinet wil in elke buurt een noodsteunpunt waar mensen terecht kunnen als het crisis is. Minist...

Beste KKD-talent komt ook dit seizoen uit samenwerking FC Dordrecht en Feyenoord

Jaden Slory is woensdagavond benoemd tot beste talent van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie....