gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Werkzaamheden op de Wantijbrug; hoe kom je de spits door?

6d39f4281114131645d9f6073c3b045b

Het Platform Samen Bereikbaar Drechtsteden is begonnen met het stimuleren en informeren van bedrijven om hun werknemers uit de spits te krijgen, vanwege de geplande werkzaamheden op de N3 die vanaf 20 januari gaan starten.

Matthijs Meerman |  | Aangepast op
Doordat de wantijbrug een aantal weken dicht zal zijn en omdat er aankomende twee jaar maar één rijbaan gebruikt kan worden moeten er dagelijks vierhonderd minder mensen in de spits de weg op om files te verminderen.

Het platform heeft in totaal al 11.000 medewerkers van bedrijven gescand, daarvan komt 69 procent met de auto. 55 procent hiervan woont in een straal van 15 kilometer van zijn of haar werk, het platform wil deze mensen verleiden om één of twee keer per week op de fiets te komen.

Om mensen en bedrijven te informeren over de werkzaamheden is er op 11 december een bijeenkomst in de Duurzaamheidsfabriek op het Leerpark.

Lees ook

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

merwedebrugrws

Meerdaagse handhavingsactie vrachtwagenverbod op Merwedebrug

Rijkswaterstaat en de politie gaan volgende week meerdere dagen handhaven bij de Merwedebrug (A27). De actie is erop gericht om overtreders van het vrachtwagenverbod, dat sinds 18 juli geldt op de brug, te beboeten.

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

kat bevrijdt door brandweer

Kat zit hevig miauwend tussen zonnepanelen

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een kat die vast zat op het dak van een woning aan het Suze Groeneweg-erf Dordrecht. Het dier zat onder zonnepanelen en kon er niet zelfstandig afkomen.