Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden op het spoor zorgen voor hinder van 7 tot 12 november

ProRail werkt van zaterdag 7 tot donderdag 19 november 5 uur ´s ochtends non-stop aan het spoor rondom Rotterdam. Daar zal ook het treinverkeer rondom Dordrecht van zaterdag 7 tot en met donderdag 12 november 19.00 last van hebben.
Nynke Cuperus | 28 oktober 2020 15:57 | Aangepast op 28 oktober 2020 15:57
Volgens ProRail leveren de werkzaamheden vele hinder op voor reizigers. "Normaal gesproken zouden dergelijke werkzaamheden in schoolvakanties plaatsvinden. In dit geval kon dat niet doordat er al heel veel spoorwerk elders in het land gebeurde gedurende de vakanties. Als gevolg daarvan waren er niet voldoende mensen en spullen voorhanden om al het werk rond Rotterdam in een van de vakanties te doen."

Dat betekent dat er minder of geen treinen rijden tussen Rotterdam en Dordrecht in deze periode. ProRail adviseert daarom om voor vertrek de reisplanner te checken.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...