Dordrecht, Netherlands

Werkzaamheden op het spoor zorgen voor hinder van 7 tot 12 november

ProRail werkt van zaterdag 7 tot donderdag 19 november 5 uur ´s ochtends non-stop aan het spoor rondom Rotterdam. Daar zal ook het treinverkeer rondom Dordrecht van zaterdag 7 tot en met donderdag 12 november 19.00 last van hebben.
Nynke Cuperus | 28 oktober 2020 15:57 | Aangepast op 28 oktober 2020 15:57
Volgens ProRail leveren de werkzaamheden vele hinder op voor reizigers. "Normaal gesproken zouden dergelijke werkzaamheden in schoolvakanties plaatsvinden. In dit geval kon dat niet doordat er al heel veel spoorwerk elders in het land gebeurde gedurende de vakanties. Als gevolg daarvan waren er niet voldoende mensen en spullen voorhanden om al het werk rond Rotterdam in een van de vakanties te doen."

Dat betekent dat er minder of geen treinen rijden tussen Rotterdam en Dordrecht in deze periode. ProRail adviseert daarom om voor vertrek de reisplanner te checken.

Lees ook

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...