gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder erkent zorg sportclubs Krommedijk

1d06f198d72ad4c2bb3862d74b69f9e9

De gemeente gaat snel om de tafel met drie sportclubs met hun trainingslocatie aan de Krommedijk. Dat heeft wethouder Marco Stam beloofd. “Ik deel de zorg van de partijen die de brief hebben geschreven.”

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Honk- en softbalclub The Hawks en voetbalclubs DFC en RCD willen duidelijkheid over hun toekomst op Sportpark Krommedijk. Door de nieuwbouwplannen voor het stadion van FC Dordrecht en de komst van voetbalclub OMC moeten de al aanwezige verenigingen mogelijk velden inleveren.


De clubs hebben in april met de gemeente om de tafel gezeten om hun toekomst te bespreken. Daar zijn nog geen concrete plannen uit gekomen.


Om de gemeente aan te sporen helderheid over de plannen te geven, hebben ze vorige week een brandbrief gestuurd. De wethouder Marco Stam deelt de mening van de sportclubs en hoopt zo snel mogelijk om de tafel te kunnen.


Wanneer de gemeente met de sportclubs om tafel gaat is nog niet bekend.


Lees ook

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

OPMA fatbikes

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: Hoe denkt Dordrecht over een fatbikeverbod?

Hoe denkt de Dordtenaar over een fatbikeverbod? In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik de bezoekers van de markt in de Dordtse binnenstad over dit onderwerp. "De fatbike moet worden afgepakt."