gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder erkent zorg sportclubs Krommedijk

1d06f198d72ad4c2bb3862d74b69f9e9

De gemeente gaat snel om de tafel met drie sportclubs met hun trainingslocatie aan de Krommedijk. Dat heeft wethouder Marco Stam beloofd. “Ik deel de zorg van de partijen die de brief hebben geschreven.”

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Honk- en softbalclub The Hawks en voetbalclubs DFC en RCD willen duidelijkheid over hun toekomst op Sportpark Krommedijk. Door de nieuwbouwplannen voor het stadion van FC Dordrecht en de komst van voetbalclub OMC moeten de al aanwezige verenigingen mogelijk velden inleveren.


De clubs hebben in april met de gemeente om de tafel gezeten om hun toekomst te bespreken. Daar zijn nog geen concrete plannen uit gekomen.


Om de gemeente aan te sporen helderheid over de plannen te geven, hebben ze vorige week een brandbrief gestuurd. De wethouder Marco Stam deelt de mening van de sportclubs en hoopt zo snel mogelijk om de tafel te kunnen.


Wanneer de gemeente met de sportclubs om tafel gaat is nog niet bekend.


Lees ook

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

Wantijbad

zomerhitte

Opening Wantijbad opnieuw uitgesteld: ‘We begrijpen dat de latere opening teleurstellend is’

Er kan waarschijnlijk op zijn vroegst eind juni worden gezwommen in het Wantijbad. Het Dordtse openluchtzwembad heeft te maken met uitgelopen werkzaamheden, waardoor eerder al de seizoenopening moest worden uitgesteld. “We kunnen op dit moment nog geen harde openingsdatum noemen.”

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

burgemeester ter illustratie AI

OM hield oud-burgemeester Herman J. met spoed aan uit angst voor kindermisbruik

Het Openbaar Ministerie besloot de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht in februari met spoed aan te houden uit angst dat hij kinderen zou gaan misbruiken. Die vrees ontstond na het lezen van seksueel expliciete chats van Herman J. met een onbekende man. De officier van justitie zei dat tijdens het proces tegen de 77-jarige verdachte.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.