gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder gaat afval scheiden

Wethouder Rik van der Linden (Duurzaamheid) gaat samen met zijn gezin de uitdaging aan om 100 dagen lang 100% van het huishoudelijk afval te scheiden. Met zijn deelname wil hij de stad laten zien hoe we nog meer grondstoffen uit ons afval kunnen halen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het project is een initiatief van de afvalinzamelaar HVC en de gemeente Dordrecht waarbij honderd mensen in honderd dagen honderd procent hun afval scheiden. Afgelopen weken zijn Dordtenaren via verschillende media opgeroepen om aan het project mee te doen. Het project loopt van 1 april tot 9 juli 2016.

"Ik doe graag mee met deze uitdaging. In een huishouden met thuiswonende kinderen is nu eenmaal veel afval. Ik ben heel benieuwd hoe wij onze afvalscheiding verder kunnen verbeteren. Niet alleen de deelnemers van dit project kunnen hiervan leren, het levert ook heel goede informatie op voor betere afvalscheiding in heel Dordrecht", aldus wethouder Van der Linden.

Lees ook

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.

uysalraad

Meteen fel debat over Dordtse woonplannen: 'Ronduit onthutsend'

Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.