Dordrecht, Netherlands

Wethouder Heijkoop valt buiten de prijzen

Hij is het niet geworden: wethouder Peter Heijkoop was genomineerd voor de titel 'Beste bestuurder onder de 40 jaar' , maar wethouder Bashara uit Hoorn ging er met de prijs vandoor. Zij kreeg de meeste stemmen.
Marjolein Vos | 5 februari 2021 14:15 | Aangepast op 5 februari 2021 14:15
Het Dordtse CDA laat op Twitter weten het jammer te vinden. "Maar dat maakt onze waardering voor Peter Heijkoop niet minder". De wethouder zelf reageerde eerder bescheiden op de nominatie. "Het is een mooie erkenning voor het werk dat je doet. Dat doe ik natuurlijk niet alleen, maar met ambtenaren en andere partijen uit de stad. Toch ben ik zeker trots op deze nominatie."

Wethouder Heijkoop is in Dordrecht onder meer verantwoordelijk voor de portefeuilles Werk en Inkomen, Zorg en Onderwijs. &feature=emb_title


  • Lees ook

    Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

    De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

    Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

    Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

    Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

    De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

    Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

    Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

    Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

    Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

    Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

    FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...