Dordrecht, Netherlands

Wethouder Heijkoop valt buiten de prijzen

Hij is het niet geworden: wethouder Peter Heijkoop was genomineerd voor de titel 'Beste bestuurder onder de 40 jaar' , maar wethouder Bashara uit Hoorn ging er met de prijs vandoor. Zij kreeg de meeste stemmen.
Marjolein Vos | 5 februari 2021 14:15 | Aangepast op 5 februari 2021 14:15
Het Dordtse CDA laat op Twitter weten het jammer te vinden. "Maar dat maakt onze waardering voor Peter Heijkoop niet minder". De wethouder zelf reageerde eerder bescheiden op de nominatie. "Het is een mooie erkenning voor het werk dat je doet. Dat doe ik natuurlijk niet alleen, maar met ambtenaren en andere partijen uit de stad. Toch ben ik zeker trots op deze nominatie."

Wethouder Heijkoop is in Dordrecht onder meer verantwoordelijk voor de portefeuilles Werk en Inkomen, Zorg en Onderwijs. &feature=emb_title


  • Meest gelezen

    Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

    Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

    Lees ook

    De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

    De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

    Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

    De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

    PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

    Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

    Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

    Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

    Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

    Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

    Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

    Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...