Dordrecht, Netherlands

Wethouder kiest mooiste beeldje

Groep 8 van De Twee Wieken uit Zwijndrecht is afgelopen week fanatiek aan het knutselen geweest. Ze hebben beeldjes gemaakt van de Dordtse helden die in 1813 hebben voorkomen dat Dordrecht in handen zou vallen van Franse troepen. Maandagochtend werd het mooiste beeldje door wethouder Peter Heijkoop uitgekozen.
Dennis Koorevaar | 11 februari 2019 16:12 | Aangepast op 11 februari 2019 16:12
Tijdens het maken van de kunstwerkjes hebben de leerlingen een goed beeld gekregen van de geschiedenis van Dordt. Zij hopen ook dat het gekozen beeldje uiteindelijk een mooie plek krijgt in de stad.

De wethouder gaat dinsdag vergaderen en neemt het beeldje mee naar de vergadering. Daar gaan ze er over praten of het beeldje ergens komt en zo ja waar.

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...