Dordrecht, Netherlands

Wethouder kiest mooiste beeldje

Groep 8 van De Twee Wieken uit Zwijndrecht is afgelopen week fanatiek aan het knutselen geweest. Ze hebben beeldjes gemaakt van de Dordtse helden die in 1813 hebben voorkomen dat Dordrecht in handen zou vallen van Franse troepen. Maandagochtend werd het mooiste beeldje door wethouder Peter Heijkoop uitgekozen.
Dennis Koorevaar | 11 februari 2019 16:12 | Aangepast op 11 februari 2019 16:12
Tijdens het maken van de kunstwerkjes hebben de leerlingen een goed beeld gekregen van de geschiedenis van Dordt. Zij hopen ook dat het gekozen beeldje uiteindelijk een mooie plek krijgt in de stad.

De wethouder gaat dinsdag vergaderen en neemt het beeldje mee naar de vergadering. Daar gaan ze er over praten of het beeldje ergens komt en zo ja waar.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...