Dordrecht, Netherlands

Wethouder kiest mooiste beeldje

Groep 8 van De Twee Wieken uit Zwijndrecht is afgelopen week fanatiek aan het knutselen geweest. Ze hebben beeldjes gemaakt van de Dordtse helden die in 1813 hebben voorkomen dat Dordrecht in handen zou vallen van Franse troepen. Maandagochtend werd het mooiste beeldje door wethouder Peter Heijkoop uitgekozen.
Dennis Koorevaar | 11 februari 2019 16:12 | Aangepast op 11 februari 2019 16:12
Tijdens het maken van de kunstwerkjes hebben de leerlingen een goed beeld gekregen van de geschiedenis van Dordt. Zij hopen ook dat het gekozen beeldje uiteindelijk een mooie plek krijgt in de stad.

De wethouder gaat dinsdag vergaderen en neemt het beeldje mee naar de vergadering. Daar gaan ze er over praten of het beeldje ergens komt en zo ja waar.

Lees ook

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...