Dordrecht, Netherlands

Wethouder Mirck plotseling afgetreden

De Zwijndrechtse wethouder Henk Mirck is afgetreden. Hij zat in het bestuur van de Drechtsteden. Daar stopt hij ook mee.
Petra Scheurwater | 31 augustus 2016 10:14 | Aangepast op 31 augustus 2016 10:14
De wethouder trad onverwacht af, hoewel hij voor de vakantie nog in opspraak kwam. Hij hanteerde onterecht de drs-titel. De gemeenteraad besloot toen na lang wikken en wegen dat hij toch mocht blijven.


Maandagmiddag besloot hij door de ontstane commotie alsnog zijn ontslag in te dienen bij burgemeester Schrijer van Zwijndrecht.


Henk Mirck was in het Drechtstedenbestuur verantwoordelijk voor Duurzaamheid en bedrijfsvoering.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...