gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder Rik van der Linden staat 40 dagen droog

339ce4d3fe85c702fb35c9f2d5392930

Wethouder Rik van der Linden doet mee met de actie IkPas, hij drinkt vanaf vandaag 40 dagen lang geen alcohol. “Ik heb vorig jaar een keer twee maanden geen vlees gegeten omdat mijn dochter vegetarisch is, vandaar dacht ik laat ik met IkPas om eens te kijken hoe moeilijk of niet moeilijk het is om alcohol te laten staan.”

Robert van Loon |  | Aangepast op
De actie is een initiatief van de Stichting Positieve Levensstijl, deelnemers hoeven niet volledig te stoppen met alcohol drinken maar worden gevraagd hun alcoholgebruik even op pauze te zetten. De actie start in de periode tussen Aswoensdag en de zondag voor pasen, de zogenoemde vastenperiode na carnaval.


“Deelnemers van vorige jaren geven aan dat ze zich beter voelden en beter sliepen. Dus het is best goed daar eens mee bezig te zijn. Ik ben niet iemand die heel veel drinkt of heel vaak. Het is af en toe wel lekker, een biertje in de zomer of een wijntje op een feestje. Veertig dagen is een mooie periode om het te doen.”

Lees ook

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.