Dordrecht, Netherlands

Wethouder: We moeten bijdehanter zijn

Wethouder Jasper Mos constateert dat de gemeente niet voortvarend genoeg is geweest in het vergroten van de werkgelegenheid. Dat deed hij woensdagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie van ondernemersvereniging DOV.
Peter Tromp | 12 januari 2017 17:13 | Aangepast op 12 januari 2017 17:13
Plannen voor het aantrekken van banen, leidde in het verleden tot foto’s met daarop meer bestuurders dan dat het project banen opleverde, zegt wethouder Jasper Mos. Hij wil dat daar verandering in komt.

“Als het gaat om het vestigen van bedrijven, moeten we voortaan bijdehanter zijn”,zegt Mos. Dordrecht heeft te vaak het nakijken. Ondernemingen kiezen dan voor een andere gemeente.

Ook moet worden voorkomen dat hier gevestigde bedrijven verhuizen naar een andere gemeente, terwijl dat niet nodig is.

Lees ook

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...