gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder werkt vanuit wijk

Wethouder Reynvaan wil vaker het Stadskantoor verruilen voor een werkplek in de wijk om op de hoogte te blijven van wat er speelt in de buurt. Vandaag werkt ze vanuit het Wijkinformatiepunt aan het Admiraalsplein.

Peter Tromp |  | Aangepast op
 Rinette Reynvaan wil voortaan regelmatig haar werkzaamheden uitvoeren vanuit één van de wijken van Dordrecht-West, Zij heeft dat gebied in haar wethoudersportefeuille. “ik hoor hier beter wat er in de buurt gebeurt dan op de zevende verdieping van het Stadskantoor, waar ik normaal gesproken werk”, zegt Reynvaan vanachter haar tijdelijk bureau in het Wijkcentrum in Wielwijk: “Ik spreek hier vandaag medewerkers van het centrum en ik hoor wat er speelt van buurtbewoners die binnenstappen.” Reynvaan werkte vroeger vaker vanuit de wijken, omdat ze Wijkgericht werken in haar portefeuille had. Dat heeft ze nu niet meer, maar werken buiten het Stadskantoor is goed bevallen. “Het is afhankelijk van mijn agenda, maar ik wil proberen om zeker eens in de twee weken een dagje te gaan werken vanuit een plek in Wilewijk, Crabbehof, Nieuw- of Oud-Krispijn.”

Lees ook

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

Busink explosie zwi

Explosie op balkon van woning, kinderen nagekeken door ambulancepersoneel

Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

nk2026102893A09535

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.