gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder werkt vanuit wijk

Wethouder Reynvaan wil vaker het Stadskantoor verruilen voor een werkplek in de wijk om op de hoogte te blijven van wat er speelt in de buurt. Vandaag werkt ze vanuit het Wijkinformatiepunt aan het Admiraalsplein.

Peter Tromp |  | Aangepast op
 Rinette Reynvaan wil voortaan regelmatig haar werkzaamheden uitvoeren vanuit één van de wijken van Dordrecht-West, Zij heeft dat gebied in haar wethoudersportefeuille. “ik hoor hier beter wat er in de buurt gebeurt dan op de zevende verdieping van het Stadskantoor, waar ik normaal gesproken werk”, zegt Reynvaan vanachter haar tijdelijk bureau in het Wijkcentrum in Wielwijk: “Ik spreek hier vandaag medewerkers van het centrum en ik hoor wat er speelt van buurtbewoners die binnenstappen.” Reynvaan werkte vroeger vaker vanuit de wijken, omdat ze Wijkgericht werken in haar portefeuille had. Dat heeft ze nu niet meer, maar werken buiten het Stadskantoor is goed bevallen. “Het is afhankelijk van mijn agenda, maar ik wil proberen om zeker eens in de twee weken een dagje te gaan werken vanuit een plek in Wilewijk, Crabbehof, Nieuw- of Oud-Krispijn.”

Lees ook

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.

laboratorium_002_1.jpg

Drie voormalig stortplaatsen in onze streek onderzocht op zeer zorgwekkende stoffen

Bij drie gesloten stortplaatsen in onze streek wordt onderzocht of daaruit niet eerder onderzochte stoffen zich verspreiden via het grondwater. Het gaat om voormalige stortplaatsen aan de Noordweg in Zwijndrecht, aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland en de Nieuwe Gorzen in Ridderkerk, die worden onderzocht op Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS).

fotoonderwijsmuseum.png

Red dit museum, smeekt de Dordtse politiek Den Haag: ‘Het hoort bij ons thuis’

Is het na dit jaar alsnog over en uit voor het Nationaal Onderwijsmuseum? Het ministerie zegt van wel, maar Dordtse raadsleden en het gemeentebestuur stribbelen tegen. “Het kabinet voert een amendement eigenlijk niet helemaal uit”, ziet cultuurwethouder Joost Veldman.

politiehond (1).png

Autodief probeert op gestolen fiets te vluchten, politiehond vindt hem in de bosjes

Met behulp van een politiehond is eerder deze week een autodief in Ridderkerk in de kraag gevat. De 43-jarige verdachte uit Ridderkerk probeerde nog te vluchten op een gestolen fiets en te voet, maar diensthond Aron wist hem op te speuren uit de bosjes.

bosschaart.png

Pascal Bosschaart vanaf volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht

Pascal Bosschaart wordt volgend seizoen assistent-trainer bij FC Dordrecht. De afgelopen jaren was de Rotterdammer trainer van Feyenoord onder 21.