gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wethouder werkt vanuit wijk

Wethouder Reynvaan wil vaker het Stadskantoor verruilen voor een werkplek in de wijk om op de hoogte te blijven van wat er speelt in de buurt. Vandaag werkt ze vanuit het Wijkinformatiepunt aan het Admiraalsplein.

Peter Tromp |  | Aangepast op
 Rinette Reynvaan wil voortaan regelmatig haar werkzaamheden uitvoeren vanuit één van de wijken van Dordrecht-West, Zij heeft dat gebied in haar wethoudersportefeuille. “ik hoor hier beter wat er in de buurt gebeurt dan op de zevende verdieping van het Stadskantoor, waar ik normaal gesproken werk”, zegt Reynvaan vanachter haar tijdelijk bureau in het Wijkcentrum in Wielwijk: “Ik spreek hier vandaag medewerkers van het centrum en ik hoor wat er speelt van buurtbewoners die binnenstappen.” Reynvaan werkte vroeger vaker vanuit de wijken, omdat ze Wijkgericht werken in haar portefeuille had. Dat heeft ze nu niet meer, maar werken buiten het Stadskantoor is goed bevallen. “Het is afhankelijk van mijn agenda, maar ik wil proberen om zeker eens in de twee weken een dagje te gaan werken vanuit een plek in Wilewijk, Crabbehof, Nieuw- of Oud-Krispijn.”

Lees ook

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

kat bevrijdt door brandweer

Kat zit hevig miauwend tussen zonnepanelen

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een kat die vast zat op het dak van een woning aan het Suze Groeneweg-erf Dordrecht. Het dier zat onder zonnepanelen en kon er niet zelfstandig afkomen.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

De Plucheplakkers

Na zomer vol veranderingen gaat podcast over FC Dordrecht verder

Er gebeurde deze zomer al een hoop bij FC Dordrecht. Te veel om in veertig minuten samen te vatten, maar de podcastmakers van De Plucheplakkers wagen in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen een dappere poging.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.