gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wie heeft steekpartij gezien?

De politie zoekt naar getuigen van een steekincident op de Burgemeester de Raadtsingel. Een man van 47 jaar uit Den Briel raakte daar vrijdag gewond bij een verkeersruzie.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Toen een fietser bij de Krispijntunnel plotseling overstak kon de Briellenaar met zijn witte bestelbus door hard remmen net een aanrijding voorkomen. Die was daar niet blij mee, stapte uit en schold de fietser uit. Bovendien sloeg hij hem in het gezicht. Daarop haalde de fietser een mes te voorschijn en haalde een paar keer uit in de richting van de automobilist. De laatste uithaal was raak en veroorzaakte een flinke snijwond in het gezicht. De fietser raapte zijn fiets op en verdween. Het slachtoffer moest in het ziekenhuis behandeld worden en kon later naar huis met 15 hechtingen in zijn gezicht.

De politie zoekt de fietser. Het is een man van 35-40 jaar oud met een gezet postuur. Hij was zo’n 1.65 meter lang en had kort donker haar. Hij droeg een polyester heupmodel jack, wit met zwart patroon.

Lees ook

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

politie 01

Jongeren uit Zwijndrecht opgepakt na onrust in Den Haag

De politie heeft afgelopen weekend jongeren uit onder meer Zwijndrecht opgepakt in het centrum van Den Haag. De politie was daar zaterdag in groten getale aanwezig vanwege een oproep om winkels in de binnenstad te plunderen. Uiteindelijk zijn 34 mensen aangehouden.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_05_19_03.Still001

Lucinda Brand kondigt afscheid als wielrenner aan, al verlaat ze de sport niet

Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.