gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wie heeft steekpartij gezien?

De politie zoekt naar getuigen van een steekincident op de Burgemeester de Raadtsingel. Een man van 47 jaar uit Den Briel raakte daar vrijdag gewond bij een verkeersruzie.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Toen een fietser bij de Krispijntunnel plotseling overstak kon de Briellenaar met zijn witte bestelbus door hard remmen net een aanrijding voorkomen. Die was daar niet blij mee, stapte uit en schold de fietser uit. Bovendien sloeg hij hem in het gezicht. Daarop haalde de fietser een mes te voorschijn en haalde een paar keer uit in de richting van de automobilist. De laatste uithaal was raak en veroorzaakte een flinke snijwond in het gezicht. De fietser raapte zijn fiets op en verdween. Het slachtoffer moest in het ziekenhuis behandeld worden en kon later naar huis met 15 hechtingen in zijn gezicht.

De politie zoekt de fietser. Het is een man van 35-40 jaar oud met een gezet postuur. Hij was zo’n 1.65 meter lang en had kort donker haar. Hij droeg een polyester heupmodel jack, wit met zwart patroon.

Lees ook

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

dronefotopont

Terug in de tijd: bij deze pont kun je over met een papieren abonnementspas

Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.