gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wie kan Dordrecht slimmer maken?

cadd9079488ad1856e6cb4b39f744f71

Slimme ideeën om problemen in Dordrecht met IT op te lossen zijn van harte welkom op de tweede Challenge2Innovate. Die wordt op woensdag 7 november gehouden in de Duurzaamheidsfabriek.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op die avond worden een of twee van de voorgestelde ideeën geselecteerd om verder te worden ontwikkeld en uitgevoerd. Dat gebeurt dan samen met studenten van de Coders Academy. Daarvoor is geld beschikbaar in het kader van Smart City.


David Wielandt laat deze avond zien hoever het is met zijn idee van de eerste editie. Het is een agenda-app om gemakkelijk afspraken te kunnen maken met zorgaanbieders. Hij demonstreert de webapplicatie zoals die tot op dit moment is gebouwd.


Smart City en de Coders Academy nodigen je uit op woensdag 7 november van 19.00-21.00 uur bij de Duurzaamheidsfabriek, zaal Creativa, aan de Leerparkpromenade.


Inschrijven via dit inschrijfformulier.

Lees ook

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.

processed-9994FA08-B294-40A4-A44E-8CD97BA293B5

Pasar Malam is terug, maar nu in het Weizigtpark: 'Heel blij'

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement terug, maar op een nieuwe locatie.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

knikkeren

Elise (19) is gekroond tot knikkerkoningin van Noordeloos: 'Daar zeg je geen nee tegen'

In Noordeloos barst deze vrijdagavond een jaarlijkse strijd los: het NK Kuiltje Knikkeren. Al decennialang een traditie in het dorp met heuze knikker-royalty. Elise (19) is dit jaar de knikkerkoningin. ''Dit vergeet ik nooit meer.''

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.