gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wie kan Dordrecht slimmer maken?

cadd9079488ad1856e6cb4b39f744f71

Slimme ideeën om problemen in Dordrecht met IT op te lossen zijn van harte welkom op de tweede Challenge2Innovate. Die wordt op woensdag 7 november gehouden in de Duurzaamheidsfabriek.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op die avond worden een of twee van de voorgestelde ideeën geselecteerd om verder te worden ontwikkeld en uitgevoerd. Dat gebeurt dan samen met studenten van de Coders Academy. Daarvoor is geld beschikbaar in het kader van Smart City.


David Wielandt laat deze avond zien hoever het is met zijn idee van de eerste editie. Het is een agenda-app om gemakkelijk afspraken te kunnen maken met zorgaanbieders. Hij demonstreert de webapplicatie zoals die tot op dit moment is gebouwd.


Smart City en de Coders Academy nodigen je uit op woensdag 7 november van 19.00-21.00 uur bij de Duurzaamheidsfabriek, zaal Creativa, aan de Leerparkpromenade.


Inschrijven via dit inschrijfformulier.

Lees ook

Hawker Typhoon Alblasserdam

Tentoonstelling over neergestort oorlogsvliegtuig geopend

Een tentoonstelling over de crash van een Britse Hawker Typhoon is geopend in Alblasserdam. Het vliegtuig werd op 28 september 1944 door vijandelijk vuur uit de lucht geschoten. Piloot Jean-Noël Vandaele kwam daarbij om het leven. Bij de opening was ook zijn inmiddels 86-jarige dochter aanwezig.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.