gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wie kan Dordrecht slimmer maken?

cadd9079488ad1856e6cb4b39f744f71

Slimme ideeën om problemen in Dordrecht met IT op te lossen zijn van harte welkom op de tweede Challenge2Innovate. Die wordt op woensdag 7 november gehouden in de Duurzaamheidsfabriek.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op die avond worden een of twee van de voorgestelde ideeën geselecteerd om verder te worden ontwikkeld en uitgevoerd. Dat gebeurt dan samen met studenten van de Coders Academy. Daarvoor is geld beschikbaar in het kader van Smart City.


David Wielandt laat deze avond zien hoever het is met zijn idee van de eerste editie. Het is een agenda-app om gemakkelijk afspraken te kunnen maken met zorgaanbieders. Hij demonstreert de webapplicatie zoals die tot op dit moment is gebouwd.


Smart City en de Coders Academy nodigen je uit op woensdag 7 november van 19.00-21.00 uur bij de Duurzaamheidsfabriek, zaal Creativa, aan de Leerparkpromenade.


Inschrijven via dit inschrijfformulier.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

broeman over brugsluiting

Transportdirecteur pleit voor meer geld voor infrastructuur: ‘We hollen achteruit’

Het plotselinge vrachtwagenverbod op de Merwedebrug, in combinatie met de afsluiting van de Papendrechtsebrug én de sinds 1 juli geldende kilometerheffing voor vrachtwagens, zorgt voor hoofdbrekens in de transportsector. Marcel Klein van transportbedrijf Boerman in Hardinxveld-Giessendam pleit voor meer investeringen in de Nederlandse infrastructuur. “We dalen af naar een niveau waar we niet willen zitten.”

Artikelfoto Ali Le Duc

Tabaksverkoper Ali kondigt vakantie opnieuw met humor aan

Bezoekers van tabak- en gemakzaak Le Duc aan de Voorstraat in Dordrecht kunnen er inmiddels bijna op rekenen: als eigenaar Ali Akdemir op vakantie gaat, laat hij dat niet weten met een standaard briefje op de deur. Ook dit jaar kiest hij voor een opvallende en humoristische aankondiging in de etalage.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.