Dordrecht, Netherlands

Wielbouten gestolen in Nieuw-Krispijn

In de Emmastraat en in de omgeving van de Mauritsweg zijn in de nacht van zaterdag op zondag van verschillende auto’s de wielbouten gestolen.
Gert van der Steen | 15 juni 2015 11:22 | Aangepast op 15 juni 2015 11:22
Dat kan aanleiding geven tot levensgevaarlijke ongelukken als een wiel verloren wordt. Dat is ook al in één geval gebeurd. De politie stelt dat een dader daarom een aanklacht riskeert wegens poging tot doodslag.

De omvang van de zaak is nog niet duidelijk. Tot nu toe zijn acht aangiften gemeld, maar online komen er ook nog een aantal binnen. De politie waarschuwde omwonenden via Burgernet.

Lees ook

Chaos en enorme rij bij Dordtse vaccinatielocatie

Er staat maandagmiddag een lange rij bij de priklocatie in Dordrecht. De GGD roept de mensen op niet...

Wederom daling aantal coronabesmettingen

In de afgelopen week kregen 550 mensen uit Dordrecht te horen dat hun coronatest bij de GGD positief...

Voormalig SP-lid Ineke Jager op jacht naar zetel bij Beter Voor Dordt

Op de kandidatenlijst van Beter Voor Dordt prijkt een opvallende naam: die van Ineke Jager, op plek ...

Overlast winkelcentrum Bieshof: bankjes ingeruild voor mobiele camera

Toen winkelcentrum Bieshof in Stadspolders werd verbouwd, zijn er nieuwe bankjes bijgekomen. Dat lee...

Gedroomd van de eredivisie, nu aanvoerder van KKD-hekkensluiter Dordrecht: Toine van Huizen blikt terug op bewogen jaar

Het jaar 2021 afsluiten op een mooie plek in de eredivisie met De Graafschap. Het was een reële dro...

Basisscholen weer open na kerstvakantie

Goed nieuws voor ouders met kinderen in het primair onderwijs. De scholen mogen na de kerstvakantie ...