Dordrecht, Netherlands

Wielrenster Brand drie keer in topvier in vijf dagen Giro Rosa

De Dordtse wielrenster Lucinda Brand is voor de derde keer in vijf dagen in de topvier geëindigd in de Giro d’Italia voor vrouwen. In Carugate sprintte ze dinsdag na een rit van 120 kilometer naar de vierde plek.
Corrado Francke | 6 juli 2021 15:47 | Aangepast op 6 juli 2021 15:47
Daarbij moest ze alleen Lorena Wiebes, Emma Norsgaard en Marianne Vos voor zich dulden. Die laatste gooide zondag roet in het eten van Brand haar plannen, toen ze in een heuvelrit Brand versloeg in een sprint van vier rensters.

Ploegentijdrit

De sinds vrijdag 32-jarige Brand won op haar verjaardag met haar team Trek-Segafredo de ploegentijdrit, het openingsstuk van de Giro d’Italia voor vrouwen.

De Italiaanse rittenkoers duurt nog tot en met zondag. Brand krijgt woensdag weer een kans op ritwinst: die dag staat wederom een vlakke etappe op het programma.

Afbeelding van elslucker via Pixabay

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...