gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

Albert Schweitzer Ziekenhuis duurzaamheid

Kunstwerk en museum voor zinloos afval: ziekenhuis wil afvalberg verminderen

Hoe kom je als ziekenhuis af van een jaarlijkse berg restafval van meer dan 650.000 kilo? Voor die uitdaging staat het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht. Hoewel de afvalstroom naar nul brengen een utopie is, wil het ziekenhuis wel grote stappen zetten. Om dat doel kracht bij te zetten, is ziekenhuisafval zichtbaar gemaakt in de centrale hal met een kunstwerk en een tijdelijk ‘museum voor zinloos afval’.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.