gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.