gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1.jpg

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.