gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

dronefotopont

Terug in de tijd: bij deze pont kun je over met een papieren abonnementspas

Goed nieuws voor scholieren zonder mobiele telefoon: veerdienst Riveer heeft papieren scholierenabonnementen ingevoerd. Hierdoor kunnen jongeren onder de achttien die nog geen telefoon hebben, gebruik maken van het scholierenabonnement.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.