gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

vakantiepark de biesbosch

wonen

Gemeente negeert oproep minister om bewoning op vakantieparken toe te staan

Een oproep van het kabinet aan gemeenten om permanente bewoners van vakantieparken met rust te laten, heeft niet tot meer zekerheid geleid voor deze groep. In Dordrecht is juist de controle op het enige vakantiepark van de stad verhoogd, zo blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de NOS.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

scheepvaartbegeleiding

Toch wél scheepvaartbegeleiding in de nacht ondanks personeelstekort

Schepen in en om Dordrecht worden voorlopig toch ook in de nacht begeleid. Rijkswaterstaat zou de nachtelijke scheepvaartbegeleiding vanuit de Verkeerscentrale Dordrecht vanaf 15 september schrappen vanwege aanhoudende personeelstekorten, maar heeft nu een alternatief gevonden.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.