gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

Spuiboulevard Dordthuis

Stadswinkel, Sociale Dienst en VVV Dordrecht tijdelijk gesloten vanwege verhuizing naar Dordthuis

De Stadswinkel van de gemeente Dordrecht, de Sociale Dienst Drechtsteden en VVV Dordrecht verhuizen in de week van 16 november naar het Dordthuis. Door de verhuizingen zijn de drie organisaties tijdelijk gesloten. Bibliotheek Aanzet is al bezig met verhuizen, maar sluit haar deuren niet volledig. Eind november openen de vier organisaties hun deuren op de nieuwe locatie aan de Spuiboulevard.

Noordtunnel foto

Vanaf deze datum gaat de Noordtunnel (A15) voor ruim zes weken in beide richtingen dicht

De Noordtunnel (A15) gaat komend jaar voor ruim zes weken in beide richtingen dicht vanwege renovatiewerkzaamheden. Eerst is de buis richting Hendrik-Ido-Ambacht aan de beurt, daarna volgt de weg richting Papendrecht.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

explosie sliedrecht

Huis beschadigd door nachtelijke explosie

In Sliedrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag een explosie geweest bij een huis. Dat zorgde voor lichte schade, laat de politie weten.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: van wethouder naar predikant

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Ton Spek. Acht jaar lang was hij een vertrouwd gezicht als wethouder in Sliedrecht, maar nu maakt hij een carrièreswitch: hij wordt predikant.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.