gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wijkagent betrapt dronken koppel op seks in het openbaar

0dac6ec4bc2758ec268d184390400fa1

"Nou, denk je het toch wel een beetje gezien te hebben....duidelijk niet dus", schrijft de Dordtse wijkagent Gaab woensdagavond op Twitter.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"Twee dakloze en bekende alcoholisten denken dronken in het openbaar seks te kunnen hebben onder een overkapping. Melder enorm geschrokken ....ik ook."

De geshockeerde agent pakte gelijk zijn bonnenboekje en heeft de twee met een prent weggestuurd. Sommigen van de twittervolgers van de wijkagent in het Centrum van de stad snappen daar alleen niets van, zij tonen begrip voor de daklozen.


"Ze kunnen het niet thuis doen en hebben hoogst waarschijnlijk geen geld voor een hotelkamer. Maar het zijn wel mensen met seksuele behoeften’’, schrijft Muriel.

"Als ze dakloos zijn zullen ze een prent ook niet kunnen betalen, het zijn ook nog eens bekende alcoholisten dan zou het beter zijn hier hulpverlening in te schakelen en voor deze mensen een traject te starten om weer te kunnen functioneren in de maatschappij... jammer!", is Rosa het met haar eens.

De politieman laat daarop weten dat hulpverlening voor dit duo niet gaat helpen. "Geloof ons, er zijn hier al vele trajecten op losgelaten. Bij sommige mensen werkt het, om verschillende redenen, simpelweg niet. Dit neemt niet weg dat we dan dit gedrag moeten tolereren."

Lees ook

rianne fot 1

Poëzie redde het leven van Rianne: 'Ik kon opeens weer vertellen hoe ik mij voelde'

Jarenlang zat Rianne den Ouden (25) in de psychiatrie. Maar terwijl de Zwijndrechtse op het diepste punt zat, weggestopt op een gesloten afdeling, hervond ze haar levenslust in gedichten. “Ik ontdekte per ongeluk de kracht van woorden", vertelt ze nu over haar bundel 'Op een dag vlieg ik weg'.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - MARKT

Appels met peren vergelijken: Anne doet het bij de fruitkraam op de markt

Elke vrijdag en zaterdag is de weekmarkt te vinden op het Statenplein in Dordrecht. Anne Korpershoek staat daar wekelijks bij groente- en fruitkraam Bart Apart. Anne geeft Monique een lesje fruit verkopen. Monique’s favoriete deel van het verkopen: de kwaliteitscheck.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

botulismealb

Botulisme vastgesteld in Alblasserdam: vooral gevaarlijk voor honden

In het water tussen de Middelwetering en Oosteromse Wiel in Alblasserdam is botulisme geconstateerd in het water. De gemeente roept inwoners op om extra voorzichtig te zijn en honden niet te laten zwemmen in of drinken uit het water.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

mobiliteitsadviseur

Fiets van de zaak en gratis ov: dit kunnen bedrijven doen om bereikbaar te blijven

Hoe blijf je als bedrijf of instelling bereikbaar voor personeel en klanten, nu de Papendrechtsebrug dicht is? Wie worstelt met die vraag, kan een beroep doen op onder meer Lisette Zwartkruis. Namens Zuid-Holland Bereikbaar denkt zij als mobiliteistadviseur mee over oplossingen. “Bedrijven hebben hele andere dingen aan hun hoofd.”