Dordrecht, Netherlands

Wijkagenten houden enquête

De wijkagenten van stadspolders zijn vandaag aanwezig op het Pearl Buck-erf. Je kan hier anoniem je mening geven over hoe de wijk leefbaarder en veiliger moet worden. Dit doen ze in hun 'Mobile Media Lab' busje.
Lotte Koreman | 8 november 2016 13:20 | Aangepast op 8 november 2016 13:20
Door middel van een enquête willen de wijkagenten erachter komen wat zij kunnen verbeteren. Het Lab is vanaf 13.00 uur geopend en blijft tot laat in de avond staan. 

Het Mobile Media Lab is bedacht door de politie om op een laagdrempelige manier in contact te komen met bewoners. Door te luisteren naar de antwoorden en hier vervolgens echt iets mee te doen, hopen zij op een veiliger Nederland. 

Bron foto: Twitter

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...