Dordrecht, Netherlands

Wijkcentrum De Gravin vernieuwd

Het wijkcentrum De Gravin is bijna klaar met de renovatie. Binnen is het centrum klaar, maar het terras en de jeu de boulesbaan moet nog worden aangelegd.
Carlijn Kruidhof | 24 oktober 2017 17:45 | Aangepast op 24 oktober 2017 17:45
De indeling van het hele wijkcentrum is volledig op de schop gegaan. Zo was er een magazijn voor drinken in de bibliotheek en stond er een podium in de recreatieruimte. Het podium is weg en daardoor kon er een bar worden gebouwd. Daar wordt nu het drinken bewaard. Veel handiger voor zowel de bezoekers als de vrijwilligers.

De bezoekers zijn erg blij met de metamorfose. Laurens Dwarswaard is bewoner van het wooncomplex De Gravenhorst. "Het is heel mooi geworden. Alles is goed in de verf gezet, dat zag ik gelijk toen ik binnenkwam."

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...